Doktor Bilgileri

Dr. Meltem Türkmen
MELTEM TÜRKMEN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MELTEM TÜRKMEN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MELTEM TÜRKMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MELTEM TÜRKMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MELTEM TÜRKMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MELTEM TÜRKMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MELTEM TÜRKMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MELTEM TÜRKMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MELTEM TÜRKMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MELTEM,  TÜRKMEN,   İzmirMELTEM TÜRKMEN Muayene ÜcretiMELTEM TÜRKMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMELTEM TÜRKMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMELTEM TÜRKMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMELTEM TÜRKMEN Hakkında BilgiYorumlarMELTEM TÜRKMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMELTEM TÜRKMEN HakkındaMELTEM TÜRKMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMELTEM TÜRKMEN ÖzgeçmişiMELTEM TÜRKMEN RandevuMELTEM TÜRKMEN MuayenehaneMELTEM TÜRKMEN Muayene ÜcretiMELTEM TÜRKMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMELTEM TÜRKMEN BulGetirMELTEM TÜRKMEN NeredeCep NoMELTEM TÜRKMEN UzmanıMELTEM TÜRKMEN Özel MuayeneMELTEM TÜRKMEN NumarasıMELTEM TÜRKMEN Nerede ÇalışıyorMELTEM TÜRKMEN GörevliUzmanlıkAileMELTEM TÜRKMEN ŞikayetMELTEM TÜRKMEN ÖneriMELTEM TÜRKMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarMELTEM TÜRKMEN KimdirSekreterHemşireMELTEM TÜRKMEN Yeni BilgileriMELTEM TÜRKMEN Hakkında BilgiCerrahHekimMELTEM TÜRKMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMELTEM TÜRKMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMELTEM TÜRKMEN Doğum TarihiİrtibatMELTEM TÜRKMEN Tedavi OlanlarSağlıkMELTEM TÜRKMEN ÖzgeçmişMELTEM TÜRKMEN BiyografiCerrahisiMELTEM TÜRKMEN DoktordurMELTEM TÜRKMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMELTEM TÜRKMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMELTEM TÜRKMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,628 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır