Doktor Bilgileri

Dr. İlgun Zeren Bilgin
İLGUN ZEREN BİLGİN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLGUN ZEREN BİLGİN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLGUN ZEREN BİLGİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLGUN ZEREN BİLGİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLGUN,  ZEREN,  BİLGİN,   İzmirİLGUN ZEREN BİLGİN Muayene ÜcretiİLGUN ZEREN BİLGİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLGUN ZEREN BİLGİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLGUN ZEREN BİLGİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLGUN ZEREN BİLGİN Hakkında BilgiYorumlarİLGUN ZEREN BİLGİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLGUN ZEREN BİLGİN HakkındaİLGUN ZEREN BİLGİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLGUN ZEREN BİLGİN ÖzgeçmişiİLGUN ZEREN BİLGİN RandevuİLGUN ZEREN BİLGİN MuayenehaneİLGUN ZEREN BİLGİN Muayene ÜcretiİLGUN ZEREN BİLGİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLGUN ZEREN BİLGİN BulGetirİLGUN ZEREN BİLGİN NeredeCep NoİLGUN ZEREN BİLGİN UzmanıİLGUN ZEREN BİLGİN Özel MuayeneİLGUN ZEREN BİLGİN NumarasıİLGUN ZEREN BİLGİN Nerede ÇalışıyorİLGUN ZEREN BİLGİN GörevliUzmanlıkAileİLGUN ZEREN BİLGİN ŞikayetİLGUN ZEREN BİLGİN ÖneriİLGUN ZEREN BİLGİN EleştiriHastalıklarıYorumlarİLGUN ZEREN BİLGİN KimdirSekreterHemşireİLGUN ZEREN BİLGİN Yeni BilgileriİLGUN ZEREN BİLGİN Hakkında BilgiCerrahHekimİLGUN ZEREN BİLGİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLGUN ZEREN BİLGİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLGUN ZEREN BİLGİN Doğum TarihiİrtibatİLGUN ZEREN BİLGİN Tedavi OlanlarSağlıkİLGUN ZEREN BİLGİN ÖzgeçmişİLGUN ZEREN BİLGİN BiyografiCerrahisiİLGUN ZEREN BİLGİN DoktordurİLGUN ZEREN BİLGİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLGUN ZEREN BİLGİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLGUN ZEREN BİLGİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiSair,  Esref,  Bul,  No:575,  Fatih,  Apartmanı,  Alsancak,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 464 3735
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 677 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Baş ağrısı, sinir sistemi kaynaklı olarak görülen en yaygın rahatsızlıktır. Dünya genelinde yetişkinlerin yaklaşık yarısı her yıl 1-2 kez baş ağrısı yaşamaktadır. Şiddetli baş ağrıları ile görülen migren, en çok 35-45 yaş arası yetişkinlerde ortaya çıkmaktadır. Dünya yetişkin nüfusunun %4'ü her ay 15 güne varan sürelerde baş ağrısı yaşamaktadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır