Doktor Bilgileri

Dr. Hayrunnisa Karci
HAYRUNNİSA KARCI (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAYRUNNİSA KARCI (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAYRUNNİSA KARCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAYRUNNİSA KARCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAYRUNNİSA,  KARCI,   İzmirHAYRUNNİSA KARCI Muayene ÜcretiHAYRUNNİSA KARCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAYRUNNİSA KARCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAYRUNNİSA KARCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAYRUNNİSA KARCI Hakkında BilgiYorumlarHAYRUNNİSA KARCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAYRUNNİSA KARCI HakkındaHAYRUNNİSA KARCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAYRUNNİSA KARCI ÖzgeçmişiHAYRUNNİSA KARCI RandevuHAYRUNNİSA KARCI MuayenehaneHAYRUNNİSA KARCI Muayene ÜcretiHAYRUNNİSA KARCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAYRUNNİSA KARCI BulGetirHAYRUNNİSA KARCI NeredeCep NoHAYRUNNİSA KARCI UzmanıHAYRUNNİSA KARCI Özel MuayeneHAYRUNNİSA KARCI NumarasıHAYRUNNİSA KARCI Nerede ÇalışıyorHAYRUNNİSA KARCI GörevliUzmanlıkAileHAYRUNNİSA KARCI ŞikayetHAYRUNNİSA KARCI ÖneriHAYRUNNİSA KARCI EleştiriHastalıklarıYorumlarHAYRUNNİSA KARCI KimdirSekreterHemşireHAYRUNNİSA KARCI Yeni BilgileriHAYRUNNİSA KARCI Hakkında BilgiCerrahHekimHAYRUNNİSA KARCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAYRUNNİSA KARCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAYRUNNİSA KARCI Doğum TarihiİrtibatHAYRUNNİSA KARCI Tedavi OlanlarSağlıkHAYRUNNİSA KARCI ÖzgeçmişHAYRUNNİSA KARCI BiyografiCerrahisiHAYRUNNİSA KARCI DoktordurHAYRUNNİSA KARCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAYRUNNİSA KARCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAYRUNNİSA KARCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji1394,  Sok,  Birlik,  Apartmanı,  No:154,  Alsancak,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 464 0409
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Tiroit misiniz? : Kollarınızı yere paralel olarak tam karşınızda birşeye uzanıyormuş gibi uzatın. Ellerinize dikkat edin. Eğer elleriniz bu pozisyonda titriyorsa o zaman tiroit olma riskiniz çok.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır