Doktor Bilgileri

Dr. Ciğdem Umac Ok
CİĞDEM UMAC OK (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CİĞDEM UMAC OK (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CİĞDEM UMAC OK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CİĞDEM UMAC OK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CİĞDEM UMAC OK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CİĞDEM UMAC OK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CİĞDEM UMAC OK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CİĞDEM UMAC OK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CİĞDEM UMAC OK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CİĞDEM,  UMAC,  OK,   İzmirCİĞDEM UMAC OK Muayene ÜcretiCİĞDEM UMAC OK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCİĞDEM UMAC OK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCİĞDEM UMAC OK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCİĞDEM UMAC OK Hakkında BilgiYorumlarCİĞDEM UMAC OK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCİĞDEM UMAC OK HakkındaCİĞDEM UMAC OK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCİĞDEM UMAC OK ÖzgeçmişiCİĞDEM UMAC OK RandevuCİĞDEM UMAC OK MuayenehaneCİĞDEM UMAC OK Muayene ÜcretiCİĞDEM UMAC OK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCİĞDEM UMAC OK BulGetirCİĞDEM UMAC OK NeredeCep NoCİĞDEM UMAC OK UzmanıCİĞDEM UMAC OK Özel MuayeneCİĞDEM UMAC OK NumarasıCİĞDEM UMAC OK Nerede ÇalışıyorCİĞDEM UMAC OK GörevliUzmanlıkAileCİĞDEM UMAC OK ŞikayetCİĞDEM UMAC OK ÖneriCİĞDEM UMAC OK EleştiriHastalıklarıYorumlarCİĞDEM UMAC OK KimdirSekreterHemşireCİĞDEM UMAC OK Yeni BilgileriCİĞDEM UMAC OK Hakkında BilgiCerrahHekimCİĞDEM UMAC OK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCİĞDEM UMAC OK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCİĞDEM UMAC OK Doğum TarihiİrtibatCİĞDEM UMAC OK Tedavi OlanlarSağlıkCİĞDEM UMAC OK ÖzgeçmişCİĞDEM UMAC OK BiyografiCerrahisiCİĞDEM UMAC OK DoktordurCİĞDEM UMAC OK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCİĞDEM UMAC OK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCİĞDEM UMAC OK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,082 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır