Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Didem Didar Balci
DİDEM DİDAR BALCI (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİDEM DİDAR BALCI (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. DİDEM DİDAR BALCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. DİDEM DİDAR BALCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİDEM DİDAR BALCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİDEM DİDAR BALCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİDEM DİDAR BALCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİDEM DİDAR BALCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİDEM DİDAR BALCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.DİDEM,  DİDAR,  BALCI,   İzmirDİDEM DİDAR BALCI Muayene ÜcretiDİDEM DİDAR BALCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİDEM DİDAR BALCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİDEM DİDAR BALCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİDEM DİDAR BALCI Hakkında BilgiYorumlarDİDEM DİDAR BALCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİDEM DİDAR BALCI HakkındaDİDEM DİDAR BALCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİDEM DİDAR BALCI ÖzgeçmişiDİDEM DİDAR BALCI RandevuDİDEM DİDAR BALCI MuayenehaneDİDEM DİDAR BALCI Muayene ÜcretiDİDEM DİDAR BALCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİDEM DİDAR BALCI BulGetirDİDEM DİDAR BALCI NeredeCep NoDİDEM DİDAR BALCI UzmanıDİDEM DİDAR BALCI Özel MuayeneDİDEM DİDAR BALCI NumarasıDİDEM DİDAR BALCI Nerede ÇalışıyorDİDEM DİDAR BALCI GörevliUzmanlıkAileDİDEM DİDAR BALCI ŞikayetDİDEM DİDAR BALCI ÖneriDİDEM DİDAR BALCI EleştiriHastalıklarıYorumlarDİDEM DİDAR BALCI KimdirSekreterHemşireDİDEM DİDAR BALCI Yeni BilgileriDİDEM DİDAR BALCI Hakkında BilgiCerrahHekimDİDEM DİDAR BALCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİDEM DİDAR BALCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİDEM DİDAR BALCI Doğum TarihiİrtibatDİDEM DİDAR BALCI Tedavi OlanlarSağlıkDİDEM DİDAR BALCI ÖzgeçmişDİDEM DİDAR BALCI BiyografiCerrahisiDİDEM DİDAR BALCI DoktordurDİDEM DİDAR BALCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİDEM DİDAR BALCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİDEM DİDAR BALCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,813 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır