Doktor Bilgileri

Dr. Tuğçe Özkapu
TUĞÇE ÖZKAPU (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUĞÇE ÖZKAPU (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TUĞÇE ÖZKAPU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TUĞÇE ÖZKAPU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUĞÇE ÖZKAPU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUĞÇE ÖZKAPU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUĞÇE ÖZKAPU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUĞÇE ÖZKAPU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUĞÇE ÖZKAPU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TUĞÇE,  ÖZKAPU,   İzmirTUĞÇE ÖZKAPU Muayene ÜcretiTUĞÇE ÖZKAPU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUĞÇE ÖZKAPU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUĞÇE ÖZKAPU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUĞÇE ÖZKAPU Hakkında BilgiYorumlarTUĞÇE ÖZKAPU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUĞÇE ÖZKAPU HakkındaTUĞÇE ÖZKAPU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUĞÇE ÖZKAPU ÖzgeçmişiTUĞÇE ÖZKAPU RandevuTUĞÇE ÖZKAPU MuayenehaneTUĞÇE ÖZKAPU Muayene ÜcretiTUĞÇE ÖZKAPU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUĞÇE ÖZKAPU BulGetirTUĞÇE ÖZKAPU NeredeCep NoTUĞÇE ÖZKAPU UzmanıTUĞÇE ÖZKAPU Özel MuayeneTUĞÇE ÖZKAPU NumarasıTUĞÇE ÖZKAPU Nerede ÇalışıyorTUĞÇE ÖZKAPU GörevliUzmanlıkAileTUĞÇE ÖZKAPU ŞikayetTUĞÇE ÖZKAPU ÖneriTUĞÇE ÖZKAPU EleştiriHastalıklarıYorumlarTUĞÇE ÖZKAPU KimdirSekreterHemşireTUĞÇE ÖZKAPU Yeni BilgileriTUĞÇE ÖZKAPU Hakkında BilgiCerrahHekimTUĞÇE ÖZKAPU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUĞÇE ÖZKAPU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUĞÇE ÖZKAPU Doğum TarihiİrtibatTUĞÇE ÖZKAPU Tedavi OlanlarSağlıkTUĞÇE ÖZKAPU ÖzgeçmişTUĞÇE ÖZKAPU BiyografiCerrahisiTUĞÇE ÖZKAPU DoktordurTUĞÇE ÖZKAPU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUĞÇE ÖZKAPU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUĞÇE ÖZKAPU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,323 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır