Doktor Bilgileri

Dr. Özlem Özbağcivan
ÖZLEM ÖZBAĞCIVAN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM ÖZBAĞCIVAN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZLEM ÖZBAĞCIVAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZLEM ÖZBAĞCIVAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZLEM,  ÖZBAĞCIVAN,   İzmirÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Muayene ÜcretiÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM ÖZBAĞCIVAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM ÖZBAĞCIVAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM ÖZBAĞCIVAN HakkındaÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM ÖZBAĞCIVAN ÖzgeçmişiÖZLEM ÖZBAĞCIVAN RandevuÖZLEM ÖZBAĞCIVAN MuayenehaneÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Muayene ÜcretiÖZLEM ÖZBAĞCIVAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM ÖZBAĞCIVAN BulGetirÖZLEM ÖZBAĞCIVAN NeredeCep NoÖZLEM ÖZBAĞCIVAN UzmanıÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Özel MuayeneÖZLEM ÖZBAĞCIVAN NumarasıÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Nerede ÇalışıyorÖZLEM ÖZBAĞCIVAN GörevliUzmanlıkAileÖZLEM ÖZBAĞCIVAN ŞikayetÖZLEM ÖZBAĞCIVAN ÖneriÖZLEM ÖZBAĞCIVAN EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM ÖZBAĞCIVAN KimdirSekreterHemşireÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Yeni BilgileriÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM ÖZBAĞCIVAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM ÖZBAĞCIVAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Doğum TarihiİrtibatÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM ÖZBAĞCIVAN ÖzgeçmişÖZLEM ÖZBAĞCIVAN BiyografiCerrahisiÖZLEM ÖZBAĞCIVAN DoktordurÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM ÖZBAĞCIVAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM ÖZBAĞCIVAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiMithatpaşa,  Caddesi,  Balçova,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 412 2222
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 2.031 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya genelinde 5 yaş altı 40 milyon çocuk aşırı kiloludur. 1980 yılından günümüze obez insan sayısı 2 kat artarak 500 milyona ulaşmıştır. Fazla kilosu bulunan insan sayısı ise 900 milyondur. Her yıl yaklaşık 3 milyon yetişkin aşırı kilo ve obezite nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Kalp hastalıkları, kanser ve şeker hastalığı fazla kilolarla yakından ilgilidir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır