Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Serhat Sari
MEHMET SERHAT SARI (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET SERHAT SARI (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET SERHAT SARI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET SERHAT SARI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET SERHAT SARI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET SERHAT SARI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET SERHAT SARI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET SERHAT SARI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET SERHAT SARI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  SERHAT,  SARI,   İzmirMEHMET SERHAT SARI Muayene ÜcretiMEHMET SERHAT SARI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET SERHAT SARI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET SERHAT SARI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET SERHAT SARI Hakkında BilgiYorumlarMEHMET SERHAT SARI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET SERHAT SARI HakkındaMEHMET SERHAT SARI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET SERHAT SARI ÖzgeçmişiMEHMET SERHAT SARI RandevuMEHMET SERHAT SARI MuayenehaneMEHMET SERHAT SARI Muayene ÜcretiMEHMET SERHAT SARI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET SERHAT SARI BulGetirMEHMET SERHAT SARI NeredeCep NoMEHMET SERHAT SARI UzmanıMEHMET SERHAT SARI Özel MuayeneMEHMET SERHAT SARI NumarasıMEHMET SERHAT SARI Nerede ÇalışıyorMEHMET SERHAT SARI GörevliUzmanlıkAileMEHMET SERHAT SARI ŞikayetMEHMET SERHAT SARI ÖneriMEHMET SERHAT SARI EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET SERHAT SARI KimdirSekreterHemşireMEHMET SERHAT SARI Yeni BilgileriMEHMET SERHAT SARI Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET SERHAT SARI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET SERHAT SARI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET SERHAT SARI Doğum TarihiİrtibatMEHMET SERHAT SARI Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET SERHAT SARI ÖzgeçmişMEHMET SERHAT SARI BiyografiCerrahisiMEHMET SERHAT SARI DoktordurMEHMET SERHAT SARI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET SERHAT SARI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET SERHAT SARI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,203 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır