Doktor Bilgileri

Dr. Göksen Yilmaz Yücel
GÖKSEN YILMAZ YÜCEL (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKSEN YILMAZ YÜCEL (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÖKSEN YILMAZ YÜCEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÖKSEN YILMAZ YÜCEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKSEN YILMAZ YÜCEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKSEN YILMAZ YÜCEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKSEN YILMAZ YÜCEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKSEN YILMAZ YÜCEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKSEN YILMAZ YÜCEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÖKSEN,  YILMAZ,  YÜCEL,   İzmirGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Muayene ÜcretiGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKSEN YILMAZ YÜCEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Hakkında BilgiYorumlarGÖKSEN YILMAZ YÜCEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKSEN YILMAZ YÜCEL HakkındaGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKSEN YILMAZ YÜCEL ÖzgeçmişiGÖKSEN YILMAZ YÜCEL RandevuGÖKSEN YILMAZ YÜCEL MuayenehaneGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Muayene ÜcretiGÖKSEN YILMAZ YÜCEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKSEN YILMAZ YÜCEL BulGetirGÖKSEN YILMAZ YÜCEL NeredeCep NoGÖKSEN YILMAZ YÜCEL UzmanıGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Özel MuayeneGÖKSEN YILMAZ YÜCEL NumarasıGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Nerede ÇalışıyorGÖKSEN YILMAZ YÜCEL GörevliUzmanlıkAileGÖKSEN YILMAZ YÜCEL ŞikayetGÖKSEN YILMAZ YÜCEL ÖneriGÖKSEN YILMAZ YÜCEL EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKSEN YILMAZ YÜCEL KimdirSekreterHemşireGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Yeni BilgileriGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKSEN YILMAZ YÜCEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKSEN YILMAZ YÜCEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Doğum TarihiİrtibatGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Tedavi OlanlarSağlıkGÖKSEN YILMAZ YÜCEL ÖzgeçmişGÖKSEN YILMAZ YÜCEL BiyografiCerrahisiGÖKSEN YILMAZ YÜCEL DoktordurGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKSEN YILMAZ YÜCEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKSEN YILMAZ YÜCEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,456 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır