Doktor Bilgileri

Dr. Filiz Yücel
FİLİZ YÜCEL (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FİLİZ YÜCEL (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FİLİZ YÜCEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FİLİZ YÜCEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FİLİZ YÜCEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FİLİZ YÜCEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FİLİZ YÜCEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FİLİZ YÜCEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FİLİZ YÜCEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FİLİZ,  YÜCEL,   İzmirFİLİZ YÜCEL Muayene ÜcretiFİLİZ YÜCEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFİLİZ YÜCEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFİLİZ YÜCEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFİLİZ YÜCEL Hakkında BilgiYorumlarFİLİZ YÜCEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFİLİZ YÜCEL HakkındaFİLİZ YÜCEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFİLİZ YÜCEL ÖzgeçmişiFİLİZ YÜCEL RandevuFİLİZ YÜCEL MuayenehaneFİLİZ YÜCEL Muayene ÜcretiFİLİZ YÜCEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFİLİZ YÜCEL BulGetirFİLİZ YÜCEL NeredeCep NoFİLİZ YÜCEL UzmanıFİLİZ YÜCEL Özel MuayeneFİLİZ YÜCEL NumarasıFİLİZ YÜCEL Nerede ÇalışıyorFİLİZ YÜCEL GörevliUzmanlıkAileFİLİZ YÜCEL ŞikayetFİLİZ YÜCEL ÖneriFİLİZ YÜCEL EleştiriHastalıklarıYorumlarFİLİZ YÜCEL KimdirSekreterHemşireFİLİZ YÜCEL Yeni BilgileriFİLİZ YÜCEL Hakkında BilgiCerrahHekimFİLİZ YÜCEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFİLİZ YÜCEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFİLİZ YÜCEL Doğum TarihiİrtibatFİLİZ YÜCEL Tedavi OlanlarSağlıkFİLİZ YÜCEL ÖzgeçmişFİLİZ YÜCEL BiyografiCerrahisiFİLİZ YÜCEL DoktordurFİLİZ YÜCEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFİLİZ YÜCEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFİLİZ YÜCEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiMithatpaşa,  Caddesi,  Balçova,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 412 2222
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29.486 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır