Doktor Bilgileri

Dr. Fatma Müderrisoğlu
FATMA MÜDERRİSOĞLU (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATMA MÜDERRİSOĞLU (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FATMA MÜDERRİSOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FATMA MÜDERRİSOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATMA MÜDERRİSOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATMA MÜDERRİSOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATMA MÜDERRİSOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATMA MÜDERRİSOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATMA MÜDERRİSOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FATMA,  MÜDERRİSOĞLU,   İzmirFATMA MÜDERRİSOĞLU Muayene ÜcretiFATMA MÜDERRİSOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATMA MÜDERRİSOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATMA MÜDERRİSOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATMA MÜDERRİSOĞLU Hakkında BilgiYorumlarFATMA MÜDERRİSOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATMA MÜDERRİSOĞLU HakkındaFATMA MÜDERRİSOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATMA MÜDERRİSOĞLU ÖzgeçmişiFATMA MÜDERRİSOĞLU RandevuFATMA MÜDERRİSOĞLU MuayenehaneFATMA MÜDERRİSOĞLU Muayene ÜcretiFATMA MÜDERRİSOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATMA MÜDERRİSOĞLU BulGetirFATMA MÜDERRİSOĞLU NeredeCep NoFATMA MÜDERRİSOĞLU UzmanıFATMA MÜDERRİSOĞLU Özel MuayeneFATMA MÜDERRİSOĞLU NumarasıFATMA MÜDERRİSOĞLU Nerede ÇalışıyorFATMA MÜDERRİSOĞLU GörevliUzmanlıkAileFATMA MÜDERRİSOĞLU ŞikayetFATMA MÜDERRİSOĞLU ÖneriFATMA MÜDERRİSOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarFATMA MÜDERRİSOĞLU KimdirSekreterHemşireFATMA MÜDERRİSOĞLU Yeni BilgileriFATMA MÜDERRİSOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimFATMA MÜDERRİSOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATMA MÜDERRİSOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATMA MÜDERRİSOĞLU Doğum TarihiİrtibatFATMA MÜDERRİSOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkFATMA MÜDERRİSOĞLU ÖzgeçmişFATMA MÜDERRİSOĞLU BiyografiCerrahisiFATMA MÜDERRİSOĞLU DoktordurFATMA MÜDERRİSOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATMA MÜDERRİSOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATMA MÜDERRİSOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,625 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır