Doktor Bilgileri

Dr. Ezgi Atalay
EZGİ ATALAY (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EZGİ ATALAY (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EZGİ ATALAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EZGİ ATALAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EZGİ ATALAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EZGİ ATALAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EZGİ ATALAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EZGİ ATALAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EZGİ ATALAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EZGİ,  ATALAY,   İzmirEZGİ ATALAY Muayene ÜcretiEZGİ ATALAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEZGİ ATALAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEZGİ ATALAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEZGİ ATALAY Hakkında BilgiYorumlarEZGİ ATALAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEZGİ ATALAY HakkındaEZGİ ATALAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEZGİ ATALAY ÖzgeçmişiEZGİ ATALAY RandevuEZGİ ATALAY MuayenehaneEZGİ ATALAY Muayene ÜcretiEZGİ ATALAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEZGİ ATALAY BulGetirEZGİ ATALAY NeredeCep NoEZGİ ATALAY UzmanıEZGİ ATALAY Özel MuayeneEZGİ ATALAY NumarasıEZGİ ATALAY Nerede ÇalışıyorEZGİ ATALAY GörevliUzmanlıkAileEZGİ ATALAY ŞikayetEZGİ ATALAY ÖneriEZGİ ATALAY EleştiriHastalıklarıYorumlarEZGİ ATALAY KimdirSekreterHemşireEZGİ ATALAY Yeni BilgileriEZGİ ATALAY Hakkında BilgiCerrahHekimEZGİ ATALAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEZGİ ATALAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEZGİ ATALAY Doğum TarihiİrtibatEZGİ ATALAY Tedavi OlanlarSağlıkEZGİ ATALAY ÖzgeçmişEZGİ ATALAY BiyografiCerrahisiEZGİ ATALAY DoktordurEZGİ ATALAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEZGİ ATALAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEZGİ ATALAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiMithatpaşa,  Caddesi,  Balçova,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 412 2222
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 9.425 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır