Doktor Bilgileri

Dr. Ceylan Canbaz
CEYLAN CANBAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CEYLAN CANBAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CEYLAN CANBAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CEYLAN CANBAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CEYLAN CANBAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CEYLAN CANBAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CEYLAN CANBAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CEYLAN CANBAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CEYLAN CANBAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CEYLAN,  CANBAZ,   İzmirCEYLAN CANBAZ Muayene ÜcretiCEYLAN CANBAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCEYLAN CANBAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCEYLAN CANBAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCEYLAN CANBAZ Hakkında BilgiYorumlarCEYLAN CANBAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCEYLAN CANBAZ HakkındaCEYLAN CANBAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCEYLAN CANBAZ ÖzgeçmişiCEYLAN CANBAZ RandevuCEYLAN CANBAZ MuayenehaneCEYLAN CANBAZ Muayene ÜcretiCEYLAN CANBAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCEYLAN CANBAZ BulGetirCEYLAN CANBAZ NeredeCep NoCEYLAN CANBAZ UzmanıCEYLAN CANBAZ Özel MuayeneCEYLAN CANBAZ NumarasıCEYLAN CANBAZ Nerede ÇalışıyorCEYLAN CANBAZ GörevliUzmanlıkAileCEYLAN CANBAZ ŞikayetCEYLAN CANBAZ ÖneriCEYLAN CANBAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarCEYLAN CANBAZ KimdirSekreterHemşireCEYLAN CANBAZ Yeni BilgileriCEYLAN CANBAZ Hakkında BilgiCerrahHekimCEYLAN CANBAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCEYLAN CANBAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCEYLAN CANBAZ Doğum TarihiİrtibatCEYLAN CANBAZ Tedavi OlanlarSağlıkCEYLAN CANBAZ ÖzgeçmişCEYLAN CANBAZ BiyografiCerrahisiCEYLAN CANBAZ DoktordurCEYLAN CANBAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCEYLAN CANBAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCEYLAN CANBAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,541 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır