Doktor Bilgileri

Dr. Burcu Dündar
BURCU DÜNDAR (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BURCU DÜNDAR (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BURCU DÜNDAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BURCU DÜNDAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BURCU,  DÜNDAR,   İzmirBURCU DÜNDAR Muayene ÜcretiBURCU DÜNDAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBURCU DÜNDAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBURCU DÜNDAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBURCU DÜNDAR Hakkında BilgiYorumlarBURCU DÜNDAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBURCU DÜNDAR HakkındaBURCU DÜNDAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBURCU DÜNDAR ÖzgeçmişiBURCU DÜNDAR RandevuBURCU DÜNDAR MuayenehaneBURCU DÜNDAR Muayene ÜcretiBURCU DÜNDAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBURCU DÜNDAR BulGetirBURCU DÜNDAR NeredeCep NoBURCU DÜNDAR UzmanıBURCU DÜNDAR Özel MuayeneBURCU DÜNDAR NumarasıBURCU DÜNDAR Nerede ÇalışıyorBURCU DÜNDAR GörevliUzmanlıkAileBURCU DÜNDAR ŞikayetBURCU DÜNDAR ÖneriBURCU DÜNDAR EleştiriHastalıklarıYorumlarBURCU DÜNDAR KimdirSekreterHemşireBURCU DÜNDAR Yeni BilgileriBURCU DÜNDAR Hakkında BilgiCerrahHekimBURCU DÜNDAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBURCU DÜNDAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBURCU DÜNDAR Doğum TarihiİrtibatBURCU DÜNDAR Tedavi OlanlarSağlıkBURCU DÜNDAR ÖzgeçmişBURCU DÜNDAR BiyografiCerrahisiBURCU DÜNDAR DoktordurBURCU DÜNDAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBURCU DÜNDAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBURCU DÜNDAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiMithatpaşa,  Caddesi,  Balçova,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 412 2222
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya genelinde 5 yaş altı 40 milyon çocuk aşırı kiloludur. 1980 yılından günümüze obez insan sayısı 2 kat artarak 500 milyona ulaşmıştır. Fazla kilosu bulunan insan sayısı ise 900 milyondur. Her yıl yaklaşık 3 milyon yetişkin aşırı kilo ve obezite nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Kalp hastalıkları, kanser ve şeker hastalığı fazla kilolarla yakından ilgilidir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır