Doktor Bilgileri

Dr. Ayda Erbaş
AYDA ERBAŞ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYDA ERBAŞ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYDA ERBAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYDA ERBAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYDA,  ERBAŞ,   İzmirAYDA ERBAŞ Muayene ÜcretiAYDA ERBAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYDA ERBAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYDA ERBAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYDA ERBAŞ Hakkında BilgiYorumlarAYDA ERBAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYDA ERBAŞ HakkındaAYDA ERBAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYDA ERBAŞ ÖzgeçmişiAYDA ERBAŞ RandevuAYDA ERBAŞ MuayenehaneAYDA ERBAŞ Muayene ÜcretiAYDA ERBAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYDA ERBAŞ BulGetirAYDA ERBAŞ NeredeCep NoAYDA ERBAŞ UzmanıAYDA ERBAŞ Özel MuayeneAYDA ERBAŞ NumarasıAYDA ERBAŞ Nerede ÇalışıyorAYDA ERBAŞ GörevliUzmanlıkAileAYDA ERBAŞ ŞikayetAYDA ERBAŞ ÖneriAYDA ERBAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarAYDA ERBAŞ KimdirSekreterHemşireAYDA ERBAŞ Yeni BilgileriAYDA ERBAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimAYDA ERBAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYDA ERBAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYDA ERBAŞ Doğum TarihiİrtibatAYDA ERBAŞ Tedavi OlanlarSağlıkAYDA ERBAŞ ÖzgeçmişAYDA ERBAŞ BiyografiCerrahisiAYDA ERBAŞ DoktordurAYDA ERBAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYDA ERBAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYDA ERBAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiAnkara,  Yolu,  Bornova,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 444 1343
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19.950 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Görünüş : Gözünüzün hemen altında elmacık kemiğiniz üzerine bir cetvel yerleştirin. Sonra cetvelin üstüne bir kredi kartı yerleştirin kartı en rahat okuduğunuz uzaklığı ölçün. Ne kadar yakına gelirse gelsin kartı rahat okuyabiliyorsanız göz sağlığınızın iyi olduğu anlamına geliyor.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır