Doktor Bilgileri

Dr. Asli Ürkmez
ASLI ÜRKMEZ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASLI ÜRKMEZ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ASLI ÜRKMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ASLI ÜRKMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ASLI,  ÜRKMEZ,   İzmirASLI ÜRKMEZ Muayene ÜcretiASLI ÜRKMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASLI ÜRKMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASLI ÜRKMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASLI ÜRKMEZ Hakkında BilgiYorumlarASLI ÜRKMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASLI ÜRKMEZ HakkındaASLI ÜRKMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASLI ÜRKMEZ ÖzgeçmişiASLI ÜRKMEZ RandevuASLI ÜRKMEZ MuayenehaneASLI ÜRKMEZ Muayene ÜcretiASLI ÜRKMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASLI ÜRKMEZ BulGetirASLI ÜRKMEZ NeredeCep NoASLI ÜRKMEZ UzmanıASLI ÜRKMEZ Özel MuayeneASLI ÜRKMEZ NumarasıASLI ÜRKMEZ Nerede ÇalışıyorASLI ÜRKMEZ GörevliUzmanlıkAileASLI ÜRKMEZ ŞikayetASLI ÜRKMEZ ÖneriASLI ÜRKMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarASLI ÜRKMEZ KimdirSekreterHemşireASLI ÜRKMEZ Yeni BilgileriASLI ÜRKMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimASLI ÜRKMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASLI ÜRKMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASLI ÜRKMEZ Doğum TarihiİrtibatASLI ÜRKMEZ Tedavi OlanlarSağlıkASLI ÜRKMEZ ÖzgeçmişASLI ÜRKMEZ BiyografiCerrahisiASLI ÜRKMEZ DoktordurASLI ÜRKMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASLI ÜRKMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASLI ÜRKMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiAnkara,  Yolu,  Bornova,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 444 1343
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16.241 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya nüfusunun yaklaşık %80'ninde diş çürüğü vardır ve 64-74 yaş arasında olanların %30'unda doğal diş bulunmamaktadır. Diş kaybına neden olan diş eti hastalıkları 35-44 yaş arası yetişkinlerin %20'sini etkilemektedir. Sigara kullanımı, yetersiz beslenme, alkol tüketimi ve ağız hijyenine özen gösterilmemesi diş ve diş eti hastalıklarının başlıca nedenleri arasındadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır