Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zerrin Öğretmen
ZERRİN ÖĞRETMEN (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZERRİN ÖĞRETMEN (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZERRİN ÖĞRETMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZERRİN ÖĞRETMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZERRİN ÖĞRETMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZERRİN ÖĞRETMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZERRİN ÖĞRETMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZERRİN ÖĞRETMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZERRİN ÖĞRETMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZERRİN,  ÖĞRETMEN,   İzmirZERRİN ÖĞRETMEN Muayene ÜcretiZERRİN ÖĞRETMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZERRİN ÖĞRETMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZERRİN ÖĞRETMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZERRİN ÖĞRETMEN Hakkında BilgiYorumlarZERRİN ÖĞRETMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZERRİN ÖĞRETMEN HakkındaZERRİN ÖĞRETMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZERRİN ÖĞRETMEN ÖzgeçmişiZERRİN ÖĞRETMEN RandevuZERRİN ÖĞRETMEN MuayenehaneZERRİN ÖĞRETMEN Muayene ÜcretiZERRİN ÖĞRETMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZERRİN ÖĞRETMEN BulGetirZERRİN ÖĞRETMEN NeredeCep NoZERRİN ÖĞRETMEN UzmanıZERRİN ÖĞRETMEN Özel MuayeneZERRİN ÖĞRETMEN NumarasıZERRİN ÖĞRETMEN Nerede ÇalışıyorZERRİN ÖĞRETMEN GörevliUzmanlıkAileZERRİN ÖĞRETMEN ŞikayetZERRİN ÖĞRETMEN ÖneriZERRİN ÖĞRETMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarZERRİN ÖĞRETMEN KimdirSekreterHemşireZERRİN ÖĞRETMEN Yeni BilgileriZERRİN ÖĞRETMEN Hakkında BilgiCerrahHekimZERRİN ÖĞRETMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZERRİN ÖĞRETMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZERRİN ÖĞRETMEN Doğum TarihiİrtibatZERRİN ÖĞRETMEN Tedavi OlanlarSağlıkZERRİN ÖĞRETMEN ÖzgeçmişZERRİN ÖĞRETMEN BiyografiCerrahisiZERRİN ÖĞRETMEN DoktordurZERRİN ÖĞRETMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZERRİN ÖĞRETMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZERRİN ÖĞRETMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,065 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır