Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yeşim Koşay Gerzile
YEŞİM KOŞAY GERZİLE (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YEŞİM KOŞAY GERZİLE (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YEŞİM KOŞAY GERZİLE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YEŞİM KOŞAY GERZİLE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YEŞİM KOŞAY GERZİLE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YEŞİM KOŞAY GERZİLE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YEŞİM KOŞAY GERZİLE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YEŞİM KOŞAY GERZİLE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YEŞİM KOŞAY GERZİLE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YEŞİM,  KOŞAY,  GERZİLE,   İzmirYEŞİM KOŞAY GERZİLE Muayene ÜcretiYEŞİM KOŞAY GERZİLE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYEŞİM KOŞAY GERZİLE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYEŞİM KOŞAY GERZİLE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYEŞİM KOŞAY GERZİLE Hakkında BilgiYorumlarYEŞİM KOŞAY GERZİLE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYEŞİM KOŞAY GERZİLE HakkındaYEŞİM KOŞAY GERZİLE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYEŞİM KOŞAY GERZİLE ÖzgeçmişiYEŞİM KOŞAY GERZİLE RandevuYEŞİM KOŞAY GERZİLE MuayenehaneYEŞİM KOŞAY GERZİLE Muayene ÜcretiYEŞİM KOŞAY GERZİLE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYEŞİM KOŞAY GERZİLE BulGetirYEŞİM KOŞAY GERZİLE NeredeCep NoYEŞİM KOŞAY GERZİLE UzmanıYEŞİM KOŞAY GERZİLE Özel MuayeneYEŞİM KOŞAY GERZİLE NumarasıYEŞİM KOŞAY GERZİLE Nerede ÇalışıyorYEŞİM KOŞAY GERZİLE GörevliUzmanlıkAileYEŞİM KOŞAY GERZİLE ŞikayetYEŞİM KOŞAY GERZİLE ÖneriYEŞİM KOŞAY GERZİLE EleştiriHastalıklarıYorumlarYEŞİM KOŞAY GERZİLE KimdirSekreterHemşireYEŞİM KOŞAY GERZİLE Yeni BilgileriYEŞİM KOŞAY GERZİLE Hakkında BilgiCerrahHekimYEŞİM KOŞAY GERZİLE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYEŞİM KOŞAY GERZİLE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYEŞİM KOŞAY GERZİLE Doğum TarihiİrtibatYEŞİM KOŞAY GERZİLE Tedavi OlanlarSağlıkYEŞİM KOŞAY GERZİLE ÖzgeçmişYEŞİM KOŞAY GERZİLE BiyografiCerrahisiYEŞİM KOŞAY GERZİLE DoktordurYEŞİM KOŞAY GERZİLE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYEŞİM KOŞAY GERZİLE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYEŞİM KOŞAY GERZİLE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 73,689 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır