Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ülkü Öğüt
ÜLKÜ ÖĞÜT (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜLKÜ ÖĞÜT (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÜLKÜ ÖĞÜT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÜLKÜ ÖĞÜT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜLKÜ ÖĞÜT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜLKÜ ÖĞÜT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜLKÜ ÖĞÜT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜLKÜ ÖĞÜT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜLKÜ ÖĞÜT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÜLKÜ,  ÖĞÜT,   İzmirÜLKÜ ÖĞÜT Muayene ÜcretiÜLKÜ ÖĞÜT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜLKÜ ÖĞÜT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜLKÜ ÖĞÜT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜLKÜ ÖĞÜT Hakkında BilgiYorumlarÜLKÜ ÖĞÜT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜLKÜ ÖĞÜT HakkındaÜLKÜ ÖĞÜT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜLKÜ ÖĞÜT ÖzgeçmişiÜLKÜ ÖĞÜT RandevuÜLKÜ ÖĞÜT MuayenehaneÜLKÜ ÖĞÜT Muayene ÜcretiÜLKÜ ÖĞÜT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜLKÜ ÖĞÜT BulGetirÜLKÜ ÖĞÜT NeredeCep NoÜLKÜ ÖĞÜT UzmanıÜLKÜ ÖĞÜT Özel MuayeneÜLKÜ ÖĞÜT NumarasıÜLKÜ ÖĞÜT Nerede ÇalışıyorÜLKÜ ÖĞÜT GörevliUzmanlıkAileÜLKÜ ÖĞÜT ŞikayetÜLKÜ ÖĞÜT ÖneriÜLKÜ ÖĞÜT EleştiriHastalıklarıYorumlarÜLKÜ ÖĞÜT KimdirSekreterHemşireÜLKÜ ÖĞÜT Yeni BilgileriÜLKÜ ÖĞÜT Hakkında BilgiCerrahHekimÜLKÜ ÖĞÜT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜLKÜ ÖĞÜT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜLKÜ ÖĞÜT Doğum TarihiİrtibatÜLKÜ ÖĞÜT Tedavi OlanlarSağlıkÜLKÜ ÖĞÜT ÖzgeçmişÜLKÜ ÖĞÜT BiyografiCerrahisiÜLKÜ ÖĞÜT DoktordurÜLKÜ ÖĞÜT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜLKÜ ÖĞÜT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜLKÜ ÖĞÜT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanıALSANCAK,  DEVLET,  Hastanesi,  İzmir,  ALSANCAK,  DEVLET,  Hastanesi,  İZMİR,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 463 6465
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32.028 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır