Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Teoman Önaldi
Teoman ÖNALDI (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Teoman ÖNALDI (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Teoman ÖNALDI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Teoman ÖNALDI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Teoman,  ÖNALDI,   İzmirTeoman ÖNALDI Muayene ÜcretiTeoman ÖNALDI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTeoman ÖNALDI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTeoman ÖNALDI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTeoman ÖNALDI Hakkında BilgiYorumlarTeoman ÖNALDI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTeoman ÖNALDI HakkındaTeoman ÖNALDI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTeoman ÖNALDI ÖzgeçmişiTeoman ÖNALDI RandevuTeoman ÖNALDI MuayenehaneTeoman ÖNALDI Muayene ÜcretiTeoman ÖNALDI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTeoman ÖNALDI BulGetirTeoman ÖNALDI NeredeCep NoTeoman ÖNALDI UzmanıTeoman ÖNALDI Özel MuayeneTeoman ÖNALDI NumarasıTeoman ÖNALDI Nerede ÇalışıyorTeoman ÖNALDI GörevliUzmanlıkAileTeoman ÖNALDI ŞikayetTeoman ÖNALDI ÖneriTeoman ÖNALDI EleştiriHastalıklarıYorumlarTeoman ÖNALDI KimdirSekreterHemşireTeoman ÖNALDI Yeni BilgileriTeoman ÖNALDI Hakkında BilgiCerrahHekimTeoman ÖNALDI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTeoman ÖNALDI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTeoman ÖNALDI Doğum TarihiİrtibatTeoman ÖNALDI Tedavi OlanlarSağlıkTeoman ÖNALDI ÖzgeçmişTeoman ÖNALDI BiyografiCerrahisiTeoman ÖNALDI DoktordurTeoman ÖNALDI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTeoman ÖNALDI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTeoman ÖNALDI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanıAli,  çetinkaya,  bulvarı,  no68,  kat4,  da,  no14,  doktorlarsitesi,  alsancak,  İzmir,  Ali,  çetinkaya,  bulvarı,  no68,  kat4,  da,  no14,  doktorlarsitesi,  alsancak,  İZMİR,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 465 1178
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 11.122 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Yapılan araştırmalara göre 6 dakika su altında kalabilir 20 dakika nefesimizi tutabilir sıfırın altında 103 derecelik bir soğuğa karşı koyabiliriz. 30 gün aç 110 saat da uykusuzluğa dayanabiliriz.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır