Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sema Bariş
SEMA BARIŞ (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEMA BARIŞ (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEMA BARIŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEMA BARIŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEMA BARIŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEMA BARIŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEMA BARIŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEMA BARIŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEMA BARIŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEMA,  BARIŞ,   İzmirSEMA BARIŞ Muayene ÜcretiSEMA BARIŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEMA BARIŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEMA BARIŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEMA BARIŞ Hakkında BilgiYorumlarSEMA BARIŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEMA BARIŞ HakkındaSEMA BARIŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEMA BARIŞ ÖzgeçmişiSEMA BARIŞ RandevuSEMA BARIŞ MuayenehaneSEMA BARIŞ Muayene ÜcretiSEMA BARIŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEMA BARIŞ BulGetirSEMA BARIŞ NeredeCep NoSEMA BARIŞ UzmanıSEMA BARIŞ Özel MuayeneSEMA BARIŞ NumarasıSEMA BARIŞ Nerede ÇalışıyorSEMA BARIŞ GörevliUzmanlıkAileSEMA BARIŞ ŞikayetSEMA BARIŞ ÖneriSEMA BARIŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEMA BARIŞ KimdirSekreterHemşireSEMA BARIŞ Yeni BilgileriSEMA BARIŞ Hakkında BilgiCerrahHekimSEMA BARIŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEMA BARIŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEMA BARIŞ Doğum TarihiİrtibatSEMA BARIŞ Tedavi OlanlarSağlıkSEMA BARIŞ ÖzgeçmişSEMA BARIŞ BiyografiCerrahisiSEMA BARIŞ DoktordurSEMA BARIŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEMA BARIŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEMA BARIŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,114 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır