Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Salih Çetiner
Salih Çetiner (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Salih Çetiner (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Salih Çetiner hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Salih Çetiner iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Salih Çetiner ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Salih Çetiner ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Salih Çetiner ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Salih Çetiner ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Salih Çetiner ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Salih,  Çetiner,   İzmirSalih Çetiner Muayene ÜcretiSalih Çetiner Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSalih Çetiner Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSalih Çetiner ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSalih Çetiner Hakkında BilgiYorumlarSalih Çetiner KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSalih Çetiner HakkındaSalih Çetiner Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSalih Çetiner ÖzgeçmişiSalih Çetiner RandevuSalih Çetiner MuayenehaneSalih Çetiner Muayene ÜcretiSalih Çetiner ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSalih Çetiner BulGetirSalih Çetiner NeredeCep NoSalih Çetiner UzmanıSalih Çetiner Özel MuayeneSalih Çetiner NumarasıSalih Çetiner Nerede ÇalışıyorSalih Çetiner GörevliUzmanlıkAileSalih Çetiner ŞikayetSalih Çetiner ÖneriSalih Çetiner EleştiriHastalıklarıYorumlarSalih Çetiner KimdirSekreterHemşireSalih Çetiner Yeni BilgileriSalih Çetiner Hakkında BilgiCerrahHekimSalih Çetiner AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSalih Çetiner TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSalih Çetiner Doğum TarihiİrtibatSalih Çetiner Tedavi OlanlarSağlıkSalih Çetiner ÖzgeçmişSalih Çetiner BiyografiCerrahisiSalih Çetiner DoktordurSalih Çetiner Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSalih Çetiner TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSalih Çetiner Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanıKordon,  Tıp,  Merkezi,  Mavişehir,  Çiğli,  Kipa,  Kavşağı,  35630,  Konak,  İzmir,  Kordon,  Tıp,  Merkezi,  Mavişehir,  Çiğli,  Kipa,  Kavşağı,  35630,  Konak,  İZMİR,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 376 5666
Faks Numarası
0 (232) 329 2444
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19.355 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır