Doktor Bilgileri

Dr. Reyhan Unoğlu
Reyhan UNOĞLU (Ankara Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Reyhan UNOĞLU (Ankara Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Reyhan UNOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Reyhan UNOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Reyhan UNOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Reyhan UNOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Reyhan UNOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Reyhan UNOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Reyhan UNOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Reyhan,  UNOĞLU,   AnkaraReyhan UNOĞLU Muayene ÜcretiReyhan UNOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerReyhan UNOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriReyhan UNOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarReyhan UNOĞLU Hakkında BilgiYorumlarReyhan UNOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiReyhan UNOĞLU HakkındaReyhan UNOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıReyhan UNOĞLU ÖzgeçmişiReyhan UNOĞLU RandevuReyhan UNOĞLU MuayenehaneReyhan UNOĞLU Muayene ÜcretiReyhan UNOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraReyhan UNOĞLU BulGetirReyhan UNOĞLU NeredeCep NoReyhan UNOĞLU UzmanıReyhan UNOĞLU Özel MuayeneReyhan UNOĞLU NumarasıReyhan UNOĞLU Nerede ÇalışıyorReyhan UNOĞLU GörevliUzmanlıkAileReyhan UNOĞLU ŞikayetReyhan UNOĞLU ÖneriReyhan UNOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarReyhan UNOĞLU KimdirSekreterHemşireReyhan UNOĞLU Yeni BilgileriReyhan UNOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimReyhan UNOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikReyhan UNOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviReyhan UNOĞLU Doğum TarihiİrtibatReyhan UNOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkReyhan UNOĞLU ÖzgeçmişReyhan UNOĞLU BiyografiCerrahisiReyhan UNOĞLU DoktordurReyhan UNOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıReyhan UNOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirReyhan UNOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,214 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır