Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Rahime Kaşikaralar
RAHİME KAŞIKARALAR (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RAHİME KAŞIKARALAR (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. RAHİME KAŞIKARALAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. RAHİME KAŞIKARALAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RAHİME KAŞIKARALAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RAHİME KAŞIKARALAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RAHİME KAŞIKARALAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RAHİME KAŞIKARALAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RAHİME KAŞIKARALAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.RAHİME,  KAŞIKARALAR,   İzmirRAHİME KAŞIKARALAR Muayene ÜcretiRAHİME KAŞIKARALAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRAHİME KAŞIKARALAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRAHİME KAŞIKARALAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRAHİME KAŞIKARALAR Hakkında BilgiYorumlarRAHİME KAŞIKARALAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRAHİME KAŞIKARALAR HakkındaRAHİME KAŞIKARALAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRAHİME KAŞIKARALAR ÖzgeçmişiRAHİME KAŞIKARALAR RandevuRAHİME KAŞIKARALAR MuayenehaneRAHİME KAŞIKARALAR Muayene ÜcretiRAHİME KAŞIKARALAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRAHİME KAŞIKARALAR BulGetirRAHİME KAŞIKARALAR NeredeCep NoRAHİME KAŞIKARALAR UzmanıRAHİME KAŞIKARALAR Özel MuayeneRAHİME KAŞIKARALAR NumarasıRAHİME KAŞIKARALAR Nerede ÇalışıyorRAHİME KAŞIKARALAR GörevliUzmanlıkAileRAHİME KAŞIKARALAR ŞikayetRAHİME KAŞIKARALAR ÖneriRAHİME KAŞIKARALAR EleştiriHastalıklarıYorumlarRAHİME KAŞIKARALAR KimdirSekreterHemşireRAHİME KAŞIKARALAR Yeni BilgileriRAHİME KAŞIKARALAR Hakkında BilgiCerrahHekimRAHİME KAŞIKARALAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRAHİME KAŞIKARALAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRAHİME KAŞIKARALAR Doğum TarihiİrtibatRAHİME KAŞIKARALAR Tedavi OlanlarSağlıkRAHİME KAŞIKARALAR ÖzgeçmişRAHİME KAŞIKARALAR BiyografiCerrahisiRAHİME KAŞIKARALAR DoktordurRAHİME KAŞIKARALAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRAHİME KAŞIKARALAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRAHİME KAŞIKARALAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanıBORNOVA,  DEVLET,  Hastanesi,  İzmir,  BORNOVA,  DEVLET,  Hastanesi,  İZMİR,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 375 5858
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 120.050 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır