Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Oya Alpan Aydin
OYA ALPAN AYDIN (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OYA ALPAN AYDIN (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. OYA ALPAN AYDIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. OYA ALPAN AYDIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OYA ALPAN AYDIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OYA ALPAN AYDIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OYA ALPAN AYDIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OYA ALPAN AYDIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OYA ALPAN AYDIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.OYA,  ALPAN,  AYDIN,   İzmirOYA ALPAN AYDIN Muayene ÜcretiOYA ALPAN AYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOYA ALPAN AYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOYA ALPAN AYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOYA ALPAN AYDIN Hakkında BilgiYorumlarOYA ALPAN AYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOYA ALPAN AYDIN HakkındaOYA ALPAN AYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOYA ALPAN AYDIN ÖzgeçmişiOYA ALPAN AYDIN RandevuOYA ALPAN AYDIN MuayenehaneOYA ALPAN AYDIN Muayene ÜcretiOYA ALPAN AYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOYA ALPAN AYDIN BulGetirOYA ALPAN AYDIN NeredeCep NoOYA ALPAN AYDIN UzmanıOYA ALPAN AYDIN Özel MuayeneOYA ALPAN AYDIN NumarasıOYA ALPAN AYDIN Nerede ÇalışıyorOYA ALPAN AYDIN GörevliUzmanlıkAileOYA ALPAN AYDIN ŞikayetOYA ALPAN AYDIN ÖneriOYA ALPAN AYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarOYA ALPAN AYDIN KimdirSekreterHemşireOYA ALPAN AYDIN Yeni BilgileriOYA ALPAN AYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimOYA ALPAN AYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOYA ALPAN AYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOYA ALPAN AYDIN Doğum TarihiİrtibatOYA ALPAN AYDIN Tedavi OlanlarSağlıkOYA ALPAN AYDIN ÖzgeçmişOYA ALPAN AYDIN BiyografiCerrahisiOYA ALPAN AYDIN DoktordurOYA ALPAN AYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOYA ALPAN AYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOYA ALPAN AYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,865 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır