Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kübra Gören
KÜBRA GÖREN (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KÜBRA GÖREN (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KÜBRA GÖREN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KÜBRA GÖREN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KÜBRA GÖREN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KÜBRA GÖREN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KÜBRA GÖREN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KÜBRA GÖREN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KÜBRA GÖREN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KÜBRA,  GÖREN,   İzmirKÜBRA GÖREN Muayene ÜcretiKÜBRA GÖREN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKÜBRA GÖREN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKÜBRA GÖREN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKÜBRA GÖREN Hakkında BilgiYorumlarKÜBRA GÖREN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKÜBRA GÖREN HakkındaKÜBRA GÖREN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKÜBRA GÖREN ÖzgeçmişiKÜBRA GÖREN RandevuKÜBRA GÖREN MuayenehaneKÜBRA GÖREN Muayene ÜcretiKÜBRA GÖREN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKÜBRA GÖREN BulGetirKÜBRA GÖREN NeredeCep NoKÜBRA GÖREN UzmanıKÜBRA GÖREN Özel MuayeneKÜBRA GÖREN NumarasıKÜBRA GÖREN Nerede ÇalışıyorKÜBRA GÖREN GörevliUzmanlıkAileKÜBRA GÖREN ŞikayetKÜBRA GÖREN ÖneriKÜBRA GÖREN EleştiriHastalıklarıYorumlarKÜBRA GÖREN KimdirSekreterHemşireKÜBRA GÖREN Yeni BilgileriKÜBRA GÖREN Hakkında BilgiCerrahHekimKÜBRA GÖREN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKÜBRA GÖREN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKÜBRA GÖREN Doğum TarihiİrtibatKÜBRA GÖREN Tedavi OlanlarSağlıkKÜBRA GÖREN ÖzgeçmişKÜBRA GÖREN BiyografiCerrahisiKÜBRA GÖREN DoktordurKÜBRA GÖREN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKÜBRA GÖREN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKÜBRA GÖREN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,618 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır