Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İşin Zehra Uluç
IŞIN ZEHRA ULUÇ (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor IŞIN ZEHRA ULUÇ (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. IŞIN ZEHRA ULUÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. IŞIN ZEHRA ULUÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor IŞIN ZEHRA ULUÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor IŞIN ZEHRA ULUÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor IŞIN ZEHRA ULUÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor IŞIN ZEHRA ULUÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor IŞIN ZEHRA ULUÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.IŞIN,  ZEHRA,  ULUÇ,   İzmirIŞIN ZEHRA ULUÇ Muayene ÜcretiIŞIN ZEHRA ULUÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerIŞIN ZEHRA ULUÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriIŞIN ZEHRA ULUÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarIŞIN ZEHRA ULUÇ Hakkında BilgiYorumlarIŞIN ZEHRA ULUÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiIŞIN ZEHRA ULUÇ HakkındaIŞIN ZEHRA ULUÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıIŞIN ZEHRA ULUÇ ÖzgeçmişiIŞIN ZEHRA ULUÇ RandevuIŞIN ZEHRA ULUÇ MuayenehaneIŞIN ZEHRA ULUÇ Muayene ÜcretiIŞIN ZEHRA ULUÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraIŞIN ZEHRA ULUÇ BulGetirIŞIN ZEHRA ULUÇ NeredeCep NoIŞIN ZEHRA ULUÇ UzmanıIŞIN ZEHRA ULUÇ Özel MuayeneIŞIN ZEHRA ULUÇ NumarasıIŞIN ZEHRA ULUÇ Nerede ÇalışıyorIŞIN ZEHRA ULUÇ GörevliUzmanlıkAileIŞIN ZEHRA ULUÇ ŞikayetIŞIN ZEHRA ULUÇ ÖneriIŞIN ZEHRA ULUÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarIŞIN ZEHRA ULUÇ KimdirSekreterHemşireIŞIN ZEHRA ULUÇ Yeni BilgileriIŞIN ZEHRA ULUÇ Hakkında BilgiCerrahHekimIŞIN ZEHRA ULUÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikIŞIN ZEHRA ULUÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviIŞIN ZEHRA ULUÇ Doğum TarihiİrtibatIŞIN ZEHRA ULUÇ Tedavi OlanlarSağlıkIŞIN ZEHRA ULUÇ ÖzgeçmişIŞIN ZEHRA ULUÇ BiyografiCerrahisiIŞIN ZEHRA ULUÇ DoktordurIŞIN ZEHRA ULUÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıIŞIN ZEHRA ULUÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirIŞIN ZEHRA ULUÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,392 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır