Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hülya Çankaya Özden
Hülya Çankaya ÖZDEN (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hülya Çankaya ÖZDEN (İzmir Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Hülya Çankaya ÖZDEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Hülya Çankaya ÖZDEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hülya Çankaya ÖZDEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hülya Çankaya ÖZDEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hülya Çankaya ÖZDEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hülya Çankaya ÖZDEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hülya Çankaya ÖZDEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hülya,  Çankaya,  ÖZDEN,   İzmirHülya Çankaya ÖZDEN Muayene ÜcretiHülya Çankaya ÖZDEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHülya Çankaya ÖZDEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHülya Çankaya ÖZDEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHülya Çankaya ÖZDEN Hakkında BilgiYorumlarHülya Çankaya ÖZDEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHülya Çankaya ÖZDEN HakkındaHülya Çankaya ÖZDEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHülya Çankaya ÖZDEN ÖzgeçmişiHülya Çankaya ÖZDEN RandevuHülya Çankaya ÖZDEN MuayenehaneHülya Çankaya ÖZDEN Muayene ÜcretiHülya Çankaya ÖZDEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHülya Çankaya ÖZDEN BulGetirHülya Çankaya ÖZDEN NeredeCep NoHülya Çankaya ÖZDEN UzmanıHülya Çankaya ÖZDEN Özel MuayeneHülya Çankaya ÖZDEN NumarasıHülya Çankaya ÖZDEN Nerede ÇalışıyorHülya Çankaya ÖZDEN GörevliUzmanlıkAileHülya Çankaya ÖZDEN ŞikayetHülya Çankaya ÖZDEN ÖneriHülya Çankaya ÖZDEN EleştiriHastalıklarıYorumlarHülya Çankaya ÖZDEN KimdirSekreterHemşireHülya Çankaya ÖZDEN Yeni BilgileriHülya Çankaya ÖZDEN Hakkında BilgiCerrahHekimHülya Çankaya ÖZDEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHülya Çankaya ÖZDEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHülya Çankaya ÖZDEN Doğum TarihiİrtibatHülya Çankaya ÖZDEN Tedavi OlanlarSağlıkHülya Çankaya ÖZDEN ÖzgeçmişHülya Çankaya ÖZDEN BiyografiCerrahisiHülya Çankaya ÖZDEN DoktordurHülya Çankaya ÖZDEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHülya Çankaya ÖZDEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHülya Çankaya ÖZDEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,480 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır