Doktor Bilgileri

Opr.Dr. A. Süha KInalI
A. Süha Kınalı (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor A. Süha Kınalı (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. A. Süha Kınalı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. A. Süha Kınalı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor A. Süha Kınalı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor A. Süha Kınalı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor A. Süha Kınalı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor A. Süha Kınalı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor A. Süha Kınalı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.A,  Süha,  Kınalı,   AdanaA. Süha Kınalı Muayene ÜcretiA. Süha Kınalı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerA. Süha Kınalı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriA. Süha Kınalı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarA. Süha Kınalı Hakkında BilgiYorumlarA. Süha Kınalı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiA. Süha Kınalı HakkındaA. Süha Kınalı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıA. Süha Kınalı ÖzgeçmişiA. Süha Kınalı RandevuA. Süha Kınalı MuayenehaneA. Süha Kınalı Muayene ÜcretiA. Süha Kınalı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraA. Süha Kınalı BulGetirA. Süha Kınalı NeredeCep NoA. Süha Kınalı UzmanıA. Süha Kınalı Özel MuayeneA. Süha Kınalı NumarasıA. Süha Kınalı Nerede ÇalışıyorA. Süha Kınalı GörevliUzmanlıkAileA. Süha Kınalı ŞikayetA. Süha Kınalı ÖneriA. Süha Kınalı EleştiriHastalıklarıYorumlarA. Süha Kınalı KimdirSekreterHemşireA. Süha Kınalı Yeni BilgileriA. Süha Kınalı Hakkında BilgiCerrahHekimA. Süha Kınalı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikA. Süha Kınalı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviA. Süha Kınalı Doğum TarihiİrtibatA. Süha Kınalı Tedavi OlanlarSağlıkA. Süha Kınalı ÖzgeçmişA. Süha Kınalı BiyografiCerrahisiA. Süha Kınalı DoktordurA. Süha Kınalı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıA. Süha Kınalı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirA. Süha Kınalı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinVeSinirHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,323 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır