Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sabriye Çokçeken Okçu
SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU (İzmir Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU (İzmir Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SABRİYE,  ÇOKÇEKEN,  OKÇU,   İzmirSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Muayene ÜcretiSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Hakkında BilgiYorumlarSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU HakkındaSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ÖzgeçmişiSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU RandevuSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU MuayenehaneSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Muayene ÜcretiSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU BulGetirSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU NeredeCep NoSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU UzmanıSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Özel MuayeneSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU NumarasıSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Nerede ÇalışıyorSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU GörevliUzmanlıkAileSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ŞikayetSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ÖneriSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU KimdirSekreterHemşireSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Yeni BilgileriSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Hakkında BilgiCerrahHekimSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Doğum TarihiİrtibatSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Tedavi OlanlarSağlıkSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU ÖzgeçmişSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU BiyografiCerrahisiSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU DoktordurSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSABRİYE ÇOKÇEKEN OKÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,878 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır