Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Günser Candevir
Günser Candevir (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Günser Candevir (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Günser Candevir hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Günser Candevir iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Günser Candevir ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Günser Candevir ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Günser Candevir ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Günser Candevir ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Günser Candevir ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Günser,  Candevir,   AdanaGünser Candevir Muayene ÜcretiGünser Candevir Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGünser Candevir Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGünser Candevir ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGünser Candevir Hakkında BilgiYorumlarGünser Candevir KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGünser Candevir HakkındaGünser Candevir Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGünser Candevir ÖzgeçmişiGünser Candevir RandevuGünser Candevir MuayenehaneGünser Candevir Muayene ÜcretiGünser Candevir ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGünser Candevir BulGetirGünser Candevir NeredeCep NoGünser Candevir UzmanıGünser Candevir Özel MuayeneGünser Candevir NumarasıGünser Candevir Nerede ÇalışıyorGünser Candevir GörevliUzmanlıkAileGünser Candevir ŞikayetGünser Candevir ÖneriGünser Candevir EleştiriHastalıklarıYorumlarGünser Candevir KimdirSekreterHemşireGünser Candevir Yeni BilgileriGünser Candevir Hakkında BilgiCerrahHekimGünser Candevir AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGünser Candevir TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGünser Candevir Doğum TarihiİrtibatGünser Candevir Tedavi OlanlarSağlıkGünser Candevir ÖzgeçmişGünser Candevir BiyografiCerrahisiGünser Candevir DoktordurGünser Candevir Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGünser Candevir TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGünser Candevir Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,851 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır