Doktor Bilgileri

Dr. Ünal Paltaci
ÜNAL PALTACI (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜNAL PALTACI (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÜNAL PALTACI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÜNAL PALTACI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜNAL PALTACI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜNAL PALTACI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜNAL PALTACI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜNAL PALTACI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜNAL PALTACI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÜNAL,  PALTACI,   AdanaÜNAL PALTACI Muayene ÜcretiÜNAL PALTACI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜNAL PALTACI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜNAL PALTACI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜNAL PALTACI Hakkında BilgiYorumlarÜNAL PALTACI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜNAL PALTACI HakkındaÜNAL PALTACI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜNAL PALTACI ÖzgeçmişiÜNAL PALTACI RandevuÜNAL PALTACI MuayenehaneÜNAL PALTACI Muayene ÜcretiÜNAL PALTACI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜNAL PALTACI BulGetirÜNAL PALTACI NeredeCep NoÜNAL PALTACI UzmanıÜNAL PALTACI Özel MuayeneÜNAL PALTACI NumarasıÜNAL PALTACI Nerede ÇalışıyorÜNAL PALTACI GörevliUzmanlıkAileÜNAL PALTACI ŞikayetÜNAL PALTACI ÖneriÜNAL PALTACI EleştiriHastalıklarıYorumlarÜNAL PALTACI KimdirSekreterHemşireÜNAL PALTACI Yeni BilgileriÜNAL PALTACI Hakkında BilgiCerrahHekimÜNAL PALTACI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜNAL PALTACI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜNAL PALTACI Doğum TarihiİrtibatÜNAL PALTACI Tedavi OlanlarSağlıkÜNAL PALTACI ÖzgeçmişÜNAL PALTACI BiyografiCerrahisiÜNAL PALTACI DoktordurÜNAL PALTACI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜNAL PALTACI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜNAL PALTACI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,451 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır