Doktor Bilgileri

Opr.Dr. O. Saffet Erk
O. Saffet ERK (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor O. Saffet ERK (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. O. Saffet ERK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. O. Saffet ERK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor O. Saffet ERK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor O. Saffet ERK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor O. Saffet ERK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor O. Saffet ERK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor O. Saffet ERK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.O,  Saffet,  ERK,   DenizliO. Saffet ERK Muayene ÜcretiO. Saffet ERK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerO. Saffet ERK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriO. Saffet ERK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarO. Saffet ERK Hakkında BilgiYorumlarO. Saffet ERK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiO. Saffet ERK HakkındaO. Saffet ERK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıO. Saffet ERK ÖzgeçmişiO. Saffet ERK RandevuO. Saffet ERK MuayenehaneO. Saffet ERK Muayene ÜcretiO. Saffet ERK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraO. Saffet ERK BulGetirO. Saffet ERK NeredeCep NoO. Saffet ERK UzmanıO. Saffet ERK Özel MuayeneO. Saffet ERK NumarasıO. Saffet ERK Nerede ÇalışıyorO. Saffet ERK GörevliUzmanlıkAileO. Saffet ERK ŞikayetO. Saffet ERK ÖneriO. Saffet ERK EleştiriHastalıklarıYorumlarO. Saffet ERK KimdirSekreterHemşireO. Saffet ERK Yeni BilgileriO. Saffet ERK Hakkında BilgiCerrahHekimO. Saffet ERK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikO. Saffet ERK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviO. Saffet ERK Doğum TarihiİrtibatO. Saffet ERK Tedavi OlanlarSağlıkO. Saffet ERK ÖzgeçmişO. Saffet ERK BiyografiCerrahisiO. Saffet ERK DoktordurO. Saffet ERK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıO. Saffet ERK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirO. Saffet ERK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 128,128 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır