Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İkram Argun Kavuncu
İKRAM ARGUN KAVUNCU (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İKRAM ARGUN KAVUNCU (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İKRAM ARGUN KAVUNCU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İKRAM ARGUN KAVUNCU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İKRAM ARGUN KAVUNCU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İKRAM ARGUN KAVUNCU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İKRAM ARGUN KAVUNCU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İKRAM ARGUN KAVUNCU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İKRAM ARGUN KAVUNCU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İKRAM,  ARGUN,  KAVUNCU,   AdanaİKRAM ARGUN KAVUNCU Muayene ÜcretiİKRAM ARGUN KAVUNCU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİKRAM ARGUN KAVUNCU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİKRAM ARGUN KAVUNCU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİKRAM ARGUN KAVUNCU Hakkında BilgiYorumlarİKRAM ARGUN KAVUNCU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİKRAM ARGUN KAVUNCU HakkındaİKRAM ARGUN KAVUNCU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİKRAM ARGUN KAVUNCU ÖzgeçmişiİKRAM ARGUN KAVUNCU RandevuİKRAM ARGUN KAVUNCU MuayenehaneİKRAM ARGUN KAVUNCU Muayene ÜcretiİKRAM ARGUN KAVUNCU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİKRAM ARGUN KAVUNCU BulGetirİKRAM ARGUN KAVUNCU NeredeCep NoİKRAM ARGUN KAVUNCU UzmanıİKRAM ARGUN KAVUNCU Özel MuayeneİKRAM ARGUN KAVUNCU NumarasıİKRAM ARGUN KAVUNCU Nerede ÇalışıyorİKRAM ARGUN KAVUNCU GörevliUzmanlıkAileİKRAM ARGUN KAVUNCU ŞikayetİKRAM ARGUN KAVUNCU ÖneriİKRAM ARGUN KAVUNCU EleştiriHastalıklarıYorumlarİKRAM ARGUN KAVUNCU KimdirSekreterHemşireİKRAM ARGUN KAVUNCU Yeni BilgileriİKRAM ARGUN KAVUNCU Hakkında BilgiCerrahHekimİKRAM ARGUN KAVUNCU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİKRAM ARGUN KAVUNCU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİKRAM ARGUN KAVUNCU Doğum TarihiİrtibatİKRAM ARGUN KAVUNCU Tedavi OlanlarSağlıkİKRAM ARGUN KAVUNCU ÖzgeçmişİKRAM ARGUN KAVUNCU BiyografiCerrahisiİKRAM ARGUN KAVUNCU DoktordurİKRAM ARGUN KAVUNCU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİKRAM ARGUN KAVUNCU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİKRAM ARGUN KAVUNCU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 70,695 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır