Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Dikiciler
AHMET DİKİCİLER (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET DİKİCİLER (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHMET DİKİCİLER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHMET DİKİCİLER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET DİKİCİLER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET DİKİCİLER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET DİKİCİLER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET DİKİCİLER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET DİKİCİLER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHMET,  DİKİCİLER,   AdanaAHMET DİKİCİLER Muayene ÜcretiAHMET DİKİCİLER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET DİKİCİLER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET DİKİCİLER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET DİKİCİLER Hakkında BilgiYorumlarAHMET DİKİCİLER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET DİKİCİLER HakkındaAHMET DİKİCİLER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET DİKİCİLER ÖzgeçmişiAHMET DİKİCİLER RandevuAHMET DİKİCİLER MuayenehaneAHMET DİKİCİLER Muayene ÜcretiAHMET DİKİCİLER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET DİKİCİLER BulGetirAHMET DİKİCİLER NeredeCep NoAHMET DİKİCİLER UzmanıAHMET DİKİCİLER Özel MuayeneAHMET DİKİCİLER NumarasıAHMET DİKİCİLER Nerede ÇalışıyorAHMET DİKİCİLER GörevliUzmanlıkAileAHMET DİKİCİLER ŞikayetAHMET DİKİCİLER ÖneriAHMET DİKİCİLER EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET DİKİCİLER KimdirSekreterHemşireAHMET DİKİCİLER Yeni BilgileriAHMET DİKİCİLER Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET DİKİCİLER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET DİKİCİLER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET DİKİCİLER Doğum TarihiİrtibatAHMET DİKİCİLER Tedavi OlanlarSağlıkAHMET DİKİCİLER ÖzgeçmişAHMET DİKİCİLER BiyografiCerrahisiAHMET DİKİCİLER DoktordurAHMET DİKİCİLER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET DİKİCİLER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET DİKİCİLER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 65,710 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır