Doktor Bilgileri

Dr. Nurettin Aydinhan
NURETTİN AYDINHAN (İzmir Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURETTİN AYDINHAN (İzmir Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NURETTİN AYDINHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NURETTİN AYDINHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NURETTİN,  AYDINHAN,   İzmirNURETTİN AYDINHAN Muayene ÜcretiNURETTİN AYDINHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURETTİN AYDINHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURETTİN AYDINHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURETTİN AYDINHAN Hakkında BilgiYorumlarNURETTİN AYDINHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURETTİN AYDINHAN HakkındaNURETTİN AYDINHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURETTİN AYDINHAN ÖzgeçmişiNURETTİN AYDINHAN RandevuNURETTİN AYDINHAN MuayenehaneNURETTİN AYDINHAN Muayene ÜcretiNURETTİN AYDINHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURETTİN AYDINHAN BulGetirNURETTİN AYDINHAN NeredeCep NoNURETTİN AYDINHAN UzmanıNURETTİN AYDINHAN Özel MuayeneNURETTİN AYDINHAN NumarasıNURETTİN AYDINHAN Nerede ÇalışıyorNURETTİN AYDINHAN GörevliUzmanlıkAileNURETTİN AYDINHAN ŞikayetNURETTİN AYDINHAN ÖneriNURETTİN AYDINHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNURETTİN AYDINHAN KimdirSekreterHemşireNURETTİN AYDINHAN Yeni BilgileriNURETTİN AYDINHAN Hakkında BilgiCerrahHekimNURETTİN AYDINHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURETTİN AYDINHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURETTİN AYDINHAN Doğum TarihiİrtibatNURETTİN AYDINHAN Tedavi OlanlarSağlıkNURETTİN AYDINHAN ÖzgeçmişNURETTİN AYDINHAN BiyografiCerrahisiNURETTİN AYDINHAN DoktordurNURETTİN AYDINHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURETTİN AYDINHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURETTİN AYDINHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiOsmangazi,  Mahallesi,  597,  Sokak,  No:35,  Bayrakli,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 341 4445
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 5.491 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Tiroit misiniz? : Kollarınızı yere paralel olarak tam karşınızda birşeye uzanıyormuş gibi uzatın. Ellerinize dikkat edin. Eğer elleriniz bu pozisyonda titriyorsa o zaman tiroit olma riskiniz çok.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır