Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mehmet Serdar Dike
MEHMET SERDAR DİKE (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET SERDAR DİKE (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. MEHMET SERDAR DİKE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. MEHMET SERDAR DİKE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET SERDAR DİKE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET SERDAR DİKE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET SERDAR DİKE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET SERDAR DİKE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET SERDAR DİKE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.MEHMET,  SERDAR,  DİKE,   AdanaMEHMET SERDAR DİKE Muayene ÜcretiMEHMET SERDAR DİKE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET SERDAR DİKE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET SERDAR DİKE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET SERDAR DİKE Hakkında BilgiYorumlarMEHMET SERDAR DİKE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET SERDAR DİKE HakkındaMEHMET SERDAR DİKE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET SERDAR DİKE ÖzgeçmişiMEHMET SERDAR DİKE RandevuMEHMET SERDAR DİKE MuayenehaneMEHMET SERDAR DİKE Muayene ÜcretiMEHMET SERDAR DİKE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET SERDAR DİKE BulGetirMEHMET SERDAR DİKE NeredeCep NoMEHMET SERDAR DİKE UzmanıMEHMET SERDAR DİKE Özel MuayeneMEHMET SERDAR DİKE NumarasıMEHMET SERDAR DİKE Nerede ÇalışıyorMEHMET SERDAR DİKE GörevliUzmanlıkAileMEHMET SERDAR DİKE ŞikayetMEHMET SERDAR DİKE ÖneriMEHMET SERDAR DİKE EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET SERDAR DİKE KimdirSekreterHemşireMEHMET SERDAR DİKE Yeni BilgileriMEHMET SERDAR DİKE Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET SERDAR DİKE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET SERDAR DİKE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET SERDAR DİKE Doğum TarihiİrtibatMEHMET SERDAR DİKE Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET SERDAR DİKE ÖzgeçmişMEHMET SERDAR DİKE BiyografiCerrahisiMEHMET SERDAR DİKE DoktordurMEHMET SERDAR DİKE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET SERDAR DİKE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET SERDAR DİKE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,551 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır