Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Fatih Karayandi
FATİH KARAYANDI (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATİH KARAYANDI (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. FATİH KARAYANDI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. FATİH KARAYANDI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATİH KARAYANDI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATİH KARAYANDI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATİH KARAYANDI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATİH KARAYANDI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATİH KARAYANDI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.FATİH,  KARAYANDI,   AdanaFATİH KARAYANDI Muayene ÜcretiFATİH KARAYANDI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATİH KARAYANDI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATİH KARAYANDI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATİH KARAYANDI Hakkında BilgiYorumlarFATİH KARAYANDI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATİH KARAYANDI HakkındaFATİH KARAYANDI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATİH KARAYANDI ÖzgeçmişiFATİH KARAYANDI RandevuFATİH KARAYANDI MuayenehaneFATİH KARAYANDI Muayene ÜcretiFATİH KARAYANDI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATİH KARAYANDI BulGetirFATİH KARAYANDI NeredeCep NoFATİH KARAYANDI UzmanıFATİH KARAYANDI Özel MuayeneFATİH KARAYANDI NumarasıFATİH KARAYANDI Nerede ÇalışıyorFATİH KARAYANDI GörevliUzmanlıkAileFATİH KARAYANDI ŞikayetFATİH KARAYANDI ÖneriFATİH KARAYANDI EleştiriHastalıklarıYorumlarFATİH KARAYANDI KimdirSekreterHemşireFATİH KARAYANDI Yeni BilgileriFATİH KARAYANDI Hakkında BilgiCerrahHekimFATİH KARAYANDI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATİH KARAYANDI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATİH KARAYANDI Doğum TarihiİrtibatFATİH KARAYANDI Tedavi OlanlarSağlıkFATİH KARAYANDI ÖzgeçmişFATİH KARAYANDI BiyografiCerrahisiFATİH KARAYANDI DoktordurFATİH KARAYANDI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATİH KARAYANDI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATİH KARAYANDI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,871 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır