Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Arif Süha Kinali
ARİF SÜHA KINALI (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ARİF SÜHA KINALI (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. ARİF SÜHA KINALI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. ARİF SÜHA KINALI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ARİF SÜHA KINALI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ARİF SÜHA KINALI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ARİF SÜHA KINALI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ARİF SÜHA KINALI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ARİF SÜHA KINALI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.ARİF,  SÜHA,  KINALI,   AdanaARİF SÜHA KINALI Muayene ÜcretiARİF SÜHA KINALI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerARİF SÜHA KINALI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriARİF SÜHA KINALI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarARİF SÜHA KINALI Hakkında BilgiYorumlarARİF SÜHA KINALI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiARİF SÜHA KINALI HakkındaARİF SÜHA KINALI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıARİF SÜHA KINALI ÖzgeçmişiARİF SÜHA KINALI RandevuARİF SÜHA KINALI MuayenehaneARİF SÜHA KINALI Muayene ÜcretiARİF SÜHA KINALI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraARİF SÜHA KINALI BulGetirARİF SÜHA KINALI NeredeCep NoARİF SÜHA KINALI UzmanıARİF SÜHA KINALI Özel MuayeneARİF SÜHA KINALI NumarasıARİF SÜHA KINALI Nerede ÇalışıyorARİF SÜHA KINALI GörevliUzmanlıkAileARİF SÜHA KINALI ŞikayetARİF SÜHA KINALI ÖneriARİF SÜHA KINALI EleştiriHastalıklarıYorumlarARİF SÜHA KINALI KimdirSekreterHemşireARİF SÜHA KINALI Yeni BilgileriARİF SÜHA KINALI Hakkında BilgiCerrahHekimARİF SÜHA KINALI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikARİF SÜHA KINALI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviARİF SÜHA KINALI Doğum TarihiİrtibatARİF SÜHA KINALI Tedavi OlanlarSağlıkARİF SÜHA KINALI ÖzgeçmişARİF SÜHA KINALI BiyografiCerrahisiARİF SÜHA KINALI DoktordurARİF SÜHA KINALI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıARİF SÜHA KINALI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirARİF SÜHA KINALI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 72,386 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır