Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Fehime Benli Aksungar
FEHIME BENLİ AKSUNGAR (İstanbul Tibbi Biyokimya Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FEHIME BENLİ AKSUNGAR (İstanbul Tibbi Biyokimya Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. FEHIME BENLİ AKSUNGAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. FEHIME BENLİ AKSUNGAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FEHIME BENLİ AKSUNGAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FEHIME BENLİ AKSUNGAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FEHIME BENLİ AKSUNGAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FEHIME BENLİ AKSUNGAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FEHIME BENLİ AKSUNGAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.FEHIME,  BENLİ,  AKSUNGAR,   İstanbulFEHIME BENLİ AKSUNGAR Muayene ÜcretiFEHIME BENLİ AKSUNGAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFEHIME BENLİ AKSUNGAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFEHIME BENLİ AKSUNGAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFEHIME BENLİ AKSUNGAR Hakkında BilgiYorumlarFEHIME BENLİ AKSUNGAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFEHIME BENLİ AKSUNGAR HakkındaFEHIME BENLİ AKSUNGAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFEHIME BENLİ AKSUNGAR ÖzgeçmişiFEHIME BENLİ AKSUNGAR RandevuFEHIME BENLİ AKSUNGAR MuayenehaneFEHIME BENLİ AKSUNGAR Muayene ÜcretiFEHIME BENLİ AKSUNGAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFEHIME BENLİ AKSUNGAR BulGetirFEHIME BENLİ AKSUNGAR NeredeCep NoFEHIME BENLİ AKSUNGAR UzmanıFEHIME BENLİ AKSUNGAR Özel MuayeneFEHIME BENLİ AKSUNGAR NumarasıFEHIME BENLİ AKSUNGAR Nerede ÇalışıyorFEHIME BENLİ AKSUNGAR GörevliUzmanlıkAileFEHIME BENLİ AKSUNGAR ŞikayetFEHIME BENLİ AKSUNGAR ÖneriFEHIME BENLİ AKSUNGAR EleştiriHastalıklarıYorumlarFEHIME BENLİ AKSUNGAR KimdirSekreterHemşireFEHIME BENLİ AKSUNGAR Yeni BilgileriFEHIME BENLİ AKSUNGAR Hakkında BilgiCerrahHekimFEHIME BENLİ AKSUNGAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFEHIME BENLİ AKSUNGAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFEHIME BENLİ AKSUNGAR Doğum TarihiİrtibatFEHIME BENLİ AKSUNGAR Tedavi OlanlarSağlıkFEHIME BENLİ AKSUNGAR ÖzgeçmişFEHIME BENLİ AKSUNGAR BiyografiCerrahisiFEHIME BENLİ AKSUNGAR DoktordurFEHIME BENLİ AKSUNGAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFEHIME BENLİ AKSUNGAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFEHIME BENLİ AKSUNGAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiBiyokimya-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,203 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır