Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Derviş Mansuri Yilmaz
DERVİŞ MANSURİ YILMAZ (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DERVİŞ MANSURİ YILMAZ (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. DERVİŞ MANSURİ YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. DERVİŞ MANSURİ YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DERVİŞ MANSURİ YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DERVİŞ MANSURİ YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DERVİŞ MANSURİ YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DERVİŞ MANSURİ YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DERVİŞ MANSURİ YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.DERVİŞ,  MANSURİ,  YILMAZ,   AdanaDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Muayene ÜcretiDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDERVİŞ MANSURİ YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarDERVİŞ MANSURİ YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDERVİŞ MANSURİ YILMAZ HakkındaDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDERVİŞ MANSURİ YILMAZ ÖzgeçmişiDERVİŞ MANSURİ YILMAZ RandevuDERVİŞ MANSURİ YILMAZ MuayenehaneDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Muayene ÜcretiDERVİŞ MANSURİ YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDERVİŞ MANSURİ YILMAZ BulGetirDERVİŞ MANSURİ YILMAZ NeredeCep NoDERVİŞ MANSURİ YILMAZ UzmanıDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Özel MuayeneDERVİŞ MANSURİ YILMAZ NumarasıDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Nerede ÇalışıyorDERVİŞ MANSURİ YILMAZ GörevliUzmanlıkAileDERVİŞ MANSURİ YILMAZ ŞikayetDERVİŞ MANSURİ YILMAZ ÖneriDERVİŞ MANSURİ YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarDERVİŞ MANSURİ YILMAZ KimdirSekreterHemşireDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Yeni BilgileriDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimDERVİŞ MANSURİ YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDERVİŞ MANSURİ YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Doğum TarihiİrtibatDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkDERVİŞ MANSURİ YILMAZ ÖzgeçmişDERVİŞ MANSURİ YILMAZ BiyografiCerrahisiDERVİŞ MANSURİ YILMAZ DoktordurDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDERVİŞ MANSURİ YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDERVİŞ MANSURİ YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 65,217 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır