Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Aslan Güzel
ASLAN GÜZEL (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASLAN GÜZEL (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ASLAN GÜZEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ASLAN GÜZEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ASLAN GÜZEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ASLAN GÜZEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ASLAN GÜZEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ASLAN GÜZEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ASLAN GÜZEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ASLAN,  GÜZEL,   AdanaASLAN GÜZEL Muayene ÜcretiASLAN GÜZEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASLAN GÜZEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASLAN GÜZEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASLAN GÜZEL Hakkında BilgiYorumlarASLAN GÜZEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASLAN GÜZEL HakkındaASLAN GÜZEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASLAN GÜZEL ÖzgeçmişiASLAN GÜZEL RandevuASLAN GÜZEL MuayenehaneASLAN GÜZEL Muayene ÜcretiASLAN GÜZEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASLAN GÜZEL BulGetirASLAN GÜZEL NeredeCep NoASLAN GÜZEL UzmanıASLAN GÜZEL Özel MuayeneASLAN GÜZEL NumarasıASLAN GÜZEL Nerede ÇalışıyorASLAN GÜZEL GörevliUzmanlıkAileASLAN GÜZEL ŞikayetASLAN GÜZEL ÖneriASLAN GÜZEL EleştiriHastalıklarıYorumlarASLAN GÜZEL KimdirSekreterHemşireASLAN GÜZEL Yeni BilgileriASLAN GÜZEL Hakkında BilgiCerrahHekimASLAN GÜZEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASLAN GÜZEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASLAN GÜZEL Doğum TarihiİrtibatASLAN GÜZEL Tedavi OlanlarSağlıkASLAN GÜZEL ÖzgeçmişASLAN GÜZEL BiyografiCerrahisiASLAN GÜZEL DoktordurASLAN GÜZEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASLAN GÜZEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASLAN GÜZEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,374 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır