Doktor Bilgileri

Dr. Tuğrul Önge
TUĞRUL ÖNGE (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUĞRUL ÖNGE (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TUĞRUL ÖNGE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TUĞRUL ÖNGE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUĞRUL ÖNGE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUĞRUL ÖNGE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUĞRUL ÖNGE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUĞRUL ÖNGE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUĞRUL ÖNGE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TUĞRUL,  ÖNGE,   AdanaTUĞRUL ÖNGE Muayene ÜcretiTUĞRUL ÖNGE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUĞRUL ÖNGE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUĞRUL ÖNGE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUĞRUL ÖNGE Hakkında BilgiYorumlarTUĞRUL ÖNGE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUĞRUL ÖNGE HakkındaTUĞRUL ÖNGE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUĞRUL ÖNGE ÖzgeçmişiTUĞRUL ÖNGE RandevuTUĞRUL ÖNGE MuayenehaneTUĞRUL ÖNGE Muayene ÜcretiTUĞRUL ÖNGE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUĞRUL ÖNGE BulGetirTUĞRUL ÖNGE NeredeCep NoTUĞRUL ÖNGE UzmanıTUĞRUL ÖNGE Özel MuayeneTUĞRUL ÖNGE NumarasıTUĞRUL ÖNGE Nerede ÇalışıyorTUĞRUL ÖNGE GörevliUzmanlıkAileTUĞRUL ÖNGE ŞikayetTUĞRUL ÖNGE ÖneriTUĞRUL ÖNGE EleştiriHastalıklarıYorumlarTUĞRUL ÖNGE KimdirSekreterHemşireTUĞRUL ÖNGE Yeni BilgileriTUĞRUL ÖNGE Hakkında BilgiCerrahHekimTUĞRUL ÖNGE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUĞRUL ÖNGE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUĞRUL ÖNGE Doğum TarihiİrtibatTUĞRUL ÖNGE Tedavi OlanlarSağlıkTUĞRUL ÖNGE ÖzgeçmişTUĞRUL ÖNGE BiyografiCerrahisiTUĞRUL ÖNGE DoktordurTUĞRUL ÖNGE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUĞRUL ÖNGE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUĞRUL ÖNGE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,683 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır