Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Selim YIlmaz
Selim Yılmaz (Adana Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Selim Yılmaz (Adana Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Selim Yılmaz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Selim Yılmaz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Selim Yılmaz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Selim Yılmaz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Selim Yılmaz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Selim Yılmaz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Selim Yılmaz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Selim,  Yılmaz,   AdanaSelim Yılmaz Muayene ÜcretiSelim Yılmaz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSelim Yılmaz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSelim Yılmaz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSelim Yılmaz Hakkında BilgiYorumlarSelim Yılmaz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSelim Yılmaz HakkındaSelim Yılmaz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSelim Yılmaz ÖzgeçmişiSelim Yılmaz RandevuSelim Yılmaz MuayenehaneSelim Yılmaz Muayene ÜcretiSelim Yılmaz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSelim Yılmaz BulGetirSelim Yılmaz NeredeCep NoSelim Yılmaz UzmanıSelim Yılmaz Özel MuayeneSelim Yılmaz NumarasıSelim Yılmaz Nerede ÇalışıyorSelim Yılmaz GörevliUzmanlıkAileSelim Yılmaz ŞikayetSelim Yılmaz ÖneriSelim Yılmaz EleştiriHastalıklarıYorumlarSelim Yılmaz KimdirSekreterHemşireSelim Yılmaz Yeni BilgileriSelim Yılmaz Hakkında BilgiCerrahHekimSelim Yılmaz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSelim Yılmaz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSelim Yılmaz Doğum TarihiİrtibatSelim Yılmaz Tedavi OlanlarSağlıkSelim Yılmaz ÖzgeçmişSelim Yılmaz BiyografiCerrahisiSelim Yılmaz DoktordurSelim Yılmaz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSelim Yılmaz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSelim Yılmaz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 103,759 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır