Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özgür Kardeş
Özgür Kardeş (Adana Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Özgür Kardeş (Adana Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Özgür Kardeş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Özgür Kardeş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Özgür Kardeş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Özgür Kardeş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Özgür Kardeş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Özgür Kardeş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Özgür Kardeş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Özgür,  Kardeş,   AdanaÖzgür Kardeş Muayene ÜcretiÖzgür Kardeş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖzgür Kardeş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖzgür Kardeş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖzgür Kardeş Hakkında BilgiYorumlarÖzgür Kardeş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖzgür Kardeş HakkındaÖzgür Kardeş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖzgür Kardeş ÖzgeçmişiÖzgür Kardeş RandevuÖzgür Kardeş MuayenehaneÖzgür Kardeş Muayene ÜcretiÖzgür Kardeş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖzgür Kardeş BulGetirÖzgür Kardeş NeredeCep NoÖzgür Kardeş UzmanıÖzgür Kardeş Özel MuayeneÖzgür Kardeş NumarasıÖzgür Kardeş Nerede ÇalışıyorÖzgür Kardeş GörevliUzmanlıkAileÖzgür Kardeş ŞikayetÖzgür Kardeş ÖneriÖzgür Kardeş EleştiriHastalıklarıYorumlarÖzgür Kardeş KimdirSekreterHemşireÖzgür Kardeş Yeni BilgileriÖzgür Kardeş Hakkında BilgiCerrahHekimÖzgür Kardeş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖzgür Kardeş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖzgür Kardeş Doğum TarihiİrtibatÖzgür Kardeş Tedavi OlanlarSağlıkÖzgür Kardeş ÖzgeçmişÖzgür Kardeş BiyografiCerrahisiÖzgür Kardeş DoktordurÖzgür Kardeş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖzgür Kardeş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖzgür Kardeş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 75,899 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır