Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Alp İskender Göçer
Alp İskender Göçer (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Alp İskender Göçer (Adana Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Alp İskender Göçer hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Alp İskender Göçer iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Alp İskender Göçer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Alp İskender Göçer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Alp İskender Göçer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Alp İskender Göçer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Alp İskender Göçer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Alp,  İskender,  Göçer,   AdanaAlp İskender Göçer Muayene ÜcretiAlp İskender Göçer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAlp İskender Göçer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAlp İskender Göçer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAlp İskender Göçer Hakkında BilgiYorumlarAlp İskender Göçer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAlp İskender Göçer HakkındaAlp İskender Göçer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAlp İskender Göçer ÖzgeçmişiAlp İskender Göçer RandevuAlp İskender Göçer MuayenehaneAlp İskender Göçer Muayene ÜcretiAlp İskender Göçer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAlp İskender Göçer BulGetirAlp İskender Göçer NeredeCep NoAlp İskender Göçer UzmanıAlp İskender Göçer Özel MuayeneAlp İskender Göçer NumarasıAlp İskender Göçer Nerede ÇalışıyorAlp İskender Göçer GörevliUzmanlıkAileAlp İskender Göçer ŞikayetAlp İskender Göçer ÖneriAlp İskender Göçer EleştiriHastalıklarıYorumlarAlp İskender Göçer KimdirSekreterHemşireAlp İskender Göçer Yeni BilgileriAlp İskender Göçer Hakkında BilgiCerrahHekimAlp İskender Göçer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAlp İskender Göçer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAlp İskender Göçer Doğum TarihiİrtibatAlp İskender Göçer Tedavi OlanlarSağlıkAlp İskender Göçer ÖzgeçmişAlp İskender Göçer BiyografiCerrahisiAlp İskender Göçer DoktordurAlp İskender Göçer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAlp İskender Göçer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAlp İskender Göçer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,961 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır