Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mahmut Doğanay
Mahmut Doğanay (Adana Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mahmut Doğanay (Adana Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Mahmut Doğanay hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Mahmut Doğanay iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mahmut Doğanay ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mahmut Doğanay ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mahmut Doğanay ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mahmut Doğanay ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mahmut Doğanay ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Mahmut,  Doğanay,   AdanaMahmut Doğanay Muayene ÜcretiMahmut Doğanay Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMahmut Doğanay Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMahmut Doğanay ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMahmut Doğanay Hakkında BilgiYorumlarMahmut Doğanay KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMahmut Doğanay HakkındaMahmut Doğanay Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMahmut Doğanay ÖzgeçmişiMahmut Doğanay RandevuMahmut Doğanay MuayenehaneMahmut Doğanay Muayene ÜcretiMahmut Doğanay ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMahmut Doğanay BulGetirMahmut Doğanay NeredeCep NoMahmut Doğanay UzmanıMahmut Doğanay Özel MuayeneMahmut Doğanay NumarasıMahmut Doğanay Nerede ÇalışıyorMahmut Doğanay GörevliUzmanlıkAileMahmut Doğanay ŞikayetMahmut Doğanay ÖneriMahmut Doğanay EleştiriHastalıklarıYorumlarMahmut Doğanay KimdirSekreterHemşireMahmut Doğanay Yeni BilgileriMahmut Doğanay Hakkında BilgiCerrahHekimMahmut Doğanay AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMahmut Doğanay TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMahmut Doğanay Doğum TarihiİrtibatMahmut Doğanay Tedavi OlanlarSağlıkMahmut Doğanay ÖzgeçmişMahmut Doğanay BiyografiCerrahisiMahmut Doğanay DoktordurMahmut Doğanay Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMahmut Doğanay TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMahmut Doğanay Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,168 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır