Doktor Bilgileri

Dyt. Vildan Tülay
VİLDAN TÜLAY (Adana Beslenme Uzmani Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VİLDAN TÜLAY (Adana Beslenme Uzmani Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dyt. VİLDAN TÜLAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dyt. VİLDAN TÜLAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VİLDAN TÜLAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VİLDAN TÜLAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VİLDAN TÜLAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VİLDAN TÜLAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VİLDAN TÜLAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dyt.VİLDAN,  TÜLAY,   AdanaVİLDAN TÜLAY Muayene ÜcretiVİLDAN TÜLAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVİLDAN TÜLAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVİLDAN TÜLAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVİLDAN TÜLAY Hakkında BilgiYorumlarVİLDAN TÜLAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVİLDAN TÜLAY HakkındaVİLDAN TÜLAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVİLDAN TÜLAY ÖzgeçmişiVİLDAN TÜLAY RandevuVİLDAN TÜLAY MuayenehaneVİLDAN TÜLAY Muayene ÜcretiVİLDAN TÜLAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVİLDAN TÜLAY BulGetirVİLDAN TÜLAY NeredeCep NoVİLDAN TÜLAY UzmanıVİLDAN TÜLAY Özel MuayeneVİLDAN TÜLAY NumarasıVİLDAN TÜLAY Nerede ÇalışıyorVİLDAN TÜLAY GörevliUzmanlıkAileVİLDAN TÜLAY ŞikayetVİLDAN TÜLAY ÖneriVİLDAN TÜLAY EleştiriHastalıklarıYorumlarVİLDAN TÜLAY KimdirSekreterHemşireVİLDAN TÜLAY Yeni BilgileriVİLDAN TÜLAY Hakkında BilgiCerrahHekimVİLDAN TÜLAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVİLDAN TÜLAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVİLDAN TÜLAY Doğum TarihiİrtibatVİLDAN TÜLAY Tedavi OlanlarSağlıkVİLDAN TÜLAY ÖzgeçmişVİLDAN TÜLAY BiyografiCerrahisiVİLDAN TÜLAY DoktordurVİLDAN TÜLAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVİLDAN TÜLAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVİLDAN TÜLAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeslenmeUzmani-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,629 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır