Doktor Bilgileri

Dyt. Nihal Durukan Keleş
NIHAL DURUKAN KELEŞ (Adana Beslenme Uzmani Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NIHAL DURUKAN KELEŞ (Adana Beslenme Uzmani Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dyt. NIHAL DURUKAN KELEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dyt. NIHAL DURUKAN KELEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NIHAL DURUKAN KELEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NIHAL DURUKAN KELEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NIHAL DURUKAN KELEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NIHAL DURUKAN KELEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NIHAL DURUKAN KELEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dyt.NIHAL,  DURUKAN,  KELEŞ,   AdanaNIHAL DURUKAN KELEŞ Muayene ÜcretiNIHAL DURUKAN KELEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNIHAL DURUKAN KELEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNIHAL DURUKAN KELEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNIHAL DURUKAN KELEŞ Hakkında BilgiYorumlarNIHAL DURUKAN KELEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNIHAL DURUKAN KELEŞ HakkındaNIHAL DURUKAN KELEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNIHAL DURUKAN KELEŞ ÖzgeçmişiNIHAL DURUKAN KELEŞ RandevuNIHAL DURUKAN KELEŞ MuayenehaneNIHAL DURUKAN KELEŞ Muayene ÜcretiNIHAL DURUKAN KELEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNIHAL DURUKAN KELEŞ BulGetirNIHAL DURUKAN KELEŞ NeredeCep NoNIHAL DURUKAN KELEŞ UzmanıNIHAL DURUKAN KELEŞ Özel MuayeneNIHAL DURUKAN KELEŞ NumarasıNIHAL DURUKAN KELEŞ Nerede ÇalışıyorNIHAL DURUKAN KELEŞ GörevliUzmanlıkAileNIHAL DURUKAN KELEŞ ŞikayetNIHAL DURUKAN KELEŞ ÖneriNIHAL DURUKAN KELEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarNIHAL DURUKAN KELEŞ KimdirSekreterHemşireNIHAL DURUKAN KELEŞ Yeni BilgileriNIHAL DURUKAN KELEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimNIHAL DURUKAN KELEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNIHAL DURUKAN KELEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNIHAL DURUKAN KELEŞ Doğum TarihiİrtibatNIHAL DURUKAN KELEŞ Tedavi OlanlarSağlıkNIHAL DURUKAN KELEŞ ÖzgeçmişNIHAL DURUKAN KELEŞ BiyografiCerrahisiNIHAL DURUKAN KELEŞ DoktordurNIHAL DURUKAN KELEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNIHAL DURUKAN KELEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNIHAL DURUKAN KELEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeslenmeUzmani-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 79,270 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır