Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Vedat Aliç
VEDAT ALIÇ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VEDAT ALIÇ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. VEDAT ALIÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. VEDAT ALIÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VEDAT ALIÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VEDAT ALIÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VEDAT ALIÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VEDAT ALIÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VEDAT ALIÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.VEDAT,  ALIÇ,   AdanaVEDAT ALIÇ Muayene ÜcretiVEDAT ALIÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVEDAT ALIÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVEDAT ALIÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVEDAT ALIÇ Hakkında BilgiYorumlarVEDAT ALIÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVEDAT ALIÇ HakkındaVEDAT ALIÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVEDAT ALIÇ ÖzgeçmişiVEDAT ALIÇ RandevuVEDAT ALIÇ MuayenehaneVEDAT ALIÇ Muayene ÜcretiVEDAT ALIÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVEDAT ALIÇ BulGetirVEDAT ALIÇ NeredeCep NoVEDAT ALIÇ UzmanıVEDAT ALIÇ Özel MuayeneVEDAT ALIÇ NumarasıVEDAT ALIÇ Nerede ÇalışıyorVEDAT ALIÇ GörevliUzmanlıkAileVEDAT ALIÇ ŞikayetVEDAT ALIÇ ÖneriVEDAT ALIÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarVEDAT ALIÇ KimdirSekreterHemşireVEDAT ALIÇ Yeni BilgileriVEDAT ALIÇ Hakkında BilgiCerrahHekimVEDAT ALIÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVEDAT ALIÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVEDAT ALIÇ Doğum TarihiİrtibatVEDAT ALIÇ Tedavi OlanlarSağlıkVEDAT ALIÇ ÖzgeçmişVEDAT ALIÇ BiyografiCerrahisiVEDAT ALIÇ DoktordurVEDAT ALIÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVEDAT ALIÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVEDAT ALIÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,776 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır